Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 99 zł

Skóra i futro kota

Liczba produktów: 1

Koty to wyjątkowo czyste zwierzęta, które przeznaczają wiele czasu na zabiegi higieniczne. Niemniej bardzo ważne jest uzupełnianie ich odpowiednią pielęgnacją. Postaw na suplementy dla kota na sierść, które odżywią ją i nawilżą, a także będą działać łagodząco na skórę.

Witaminy dla kotów na sierść – pomoc przy chorobach skóry

Koty to ogromne czyściochy i w naturalny sposób same zaspokajają większość swoich potrzeb w zakresie pielęgnacji sierści i skóry. Mimo to mogą zdarzyć się u nich problemy dermatologiczne. Wybierz suplementy dla kota na sierść, aby zapewnić piękny wygląd swojego pupila, ale i wspomóc leczenie chorób skóry i sierści.

Witaminy dla kotów na sierść są szczególnie polecane przy pozbyciu się skutków zakażeń skórnych, którym towarzyszą podrażniona, swędząca, zaczerwieniona i wysuszona skóra. Produkty te wspomagają naturalną barierę ochronną, działając tym samym profilaktycznie i zmniejszając ryzyko zakażeń.

Suplementy na sierść kota – co zawierają i jak je stosować?

Zastanawiasz się, jakie składniki zapewniają korzystne działanie suplementom na sierść dla kota. Najczęściej spotkasz w nich miedź koloidalną, która znana jest z działania przeciwgrzybiczego i przeciwbakteryjnego, zatem chroni przed rozwojem infekcji. Kolejny znany składnik to olejek z drzewa herbacianego, który działa regenerująco, nawilżająco i łagodząco.

Doskonałym wyborem będą suplementy na sierść kota, które będziesz mógł wykorzystać bez obaw również u innych zwierząt domowych. Przeglądając ofertę, zwróć uwagę na sposób aplikacji – wygodne są produkty w atomizerze. Jeśli Twój kot boi się dźwięku wydawanego przez atomizer, wypróbuj preparaty w formie płynnego żelu. Wystarczy, że spryskasz nimi sierść zwierzęcia zalecaną przez producenta ilością i w odpowiedniej częstotliwości. Stosując się do wskazań producenta, masz pewność, że produkt jest całkowicie bezpieczny.