Szanowni Klienci, 

Ze względu na aktualną sytuację gospodarczą, czyli wyjątkowo dużą ilość i objętość zamówień oraz ograniczoną dostępność do produktów wysyłki mogą być realizowane z delikatnym opóźnieniem. W razie pytań proszę kontaktować się z naszym biurem poprzez maila: biuro@hubun.pl, bądź telefonicznie: 183070491.

Zespół Hubun dokłada wszelkich starań, aby logistyka zamówień przebiegała w jak najkrótszym czasie.

Przepraszamy za niedogodności i prosimy o wyrozumiałość.

DPD

Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 3 do 6 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu. Kurierzy DPD dostarczają przesyłki w godz. 8.00-20.00 od poniedziałku do piątku.

Koszt wysyłki zamówienia poniżej 99zł wynosi: 13,90zł, natomiast powyżej 99zł wysyłka jest darmowa.

Jeśli firmie kurierskiej nie udało się dostarczyć paczki za pierwszym razem: kurier podejmuje kolejną próbę dostarczenia, a w przypadku jej niepowodzenia, jeszcze jedną. Po trzech próbach, paczka trafia na 5 dni roboczych do najbliższego punktu DPD i dopiero stamtąd zostaje odesłana do sklepu Hubun.

InPost

Czy kurier to jedyna opcja szybkiej dostawy? Niekoniecznie. Świetną alternatywą dla tradycyjnych usług kurierskich są Paczkomaty. Można z nich korzystać o każdej porze dnia i nocy, siedem dni w tygodniu! Paczkomaty w praktycznie każdym większym mieście oraz w mniejszych miejscowościach. Są one zlokalizowane w dogodnych miejscach: przy centrach handlowych, w pobliżu supermarketów, biurowców, czy stacji paliw. 

Koszt wysyłki zamówienia poniżej 99zł wynosi: 12,90zł, a powyżej 99zł wysyłka jest darmowa.

Nieodebrana paczka z Paczkomatu - co dalej i gdzie można ją odebrać? W przypadku Paczkomatów, na odbiór paczki mamy 48 godzin od momentu otrzymania powiadomienia. Jeżeli w ciągu 48 godzin od dostarczenie przesyłki do Paczkomatu, ta nie zostanie odebrana, nastąpi przekierowanie jej do lokalnego oddziału InPost dopiero stamtąd zostaje odesłana do sklepu Hubun. 

Odbiór osobisty 

W naszym sklepie istnieje możliwość odbioru osobistego w sklepie po wcześniejszym:

    •  złożeniu zamówienia na stronie hubun.pl
      
    •  zrealizowaniu płatności 
      
    •  otrzymaniu powiadomienia z informacją, że paczka jest gotowa do odbioru. 

Odbioru osobistego możesz dokonać w siedzibie sklepu Hubun przy ul.Starowiejskiej 38B, 34-730 Mszana Dolna 

w godzinach od 8:00 do 16:00, od poniedziałku do piątku.Życzymy udanych zakupów!