TRIXIE

TRIXIE - Buty ochronne Walker Active 2 szt. XL

77.61 zł
rozmiar
Ilość
-
+
Za ten produkt otrzymasz 78 pkt
Kod produktu : 4011905194677
Dostępny Dostępny
Szybka wysyłka Szybka wysyłka
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
Dostawa 2-3 dni Dostawa 2-3 dni

TRIXIE - Buty ochronne Walker Active 2 szt. XL

Zestaw 2 sztuk butów ochronnych dla psa.


W dzisiejszych czasach nasi czworonożni przyjaciele narażeni są na wiele niebezpieczeństw, m.in. na upały. Idąc się z psem na spacer, powinniśmy wybierać miejsca, w których jest dużo cienia oraz tam, gdzie pies będzie mógł chodzić głównie po trawie. Mieszkając w mieście, czasami trudno jest ominąć rozgrzany chodnik, który może poparzyć delikatne poduszki naszego pupila. Aby go uchronić, można na spacer zakładać buty ochronne. Zakładanie butów zalecane jest również zimą, kiedy skóra łapek narażona jest nie tylko niskie temperatury, ale również sól którą posypywane są ulice.


Ochronne buty w kolorze czarnym wykonane z trwałego nylonu wykończone wzmocnioną podeszwą, która zapewnia odpowiednie zabezpieczenie przed żwirowym, ostrym podłożem, gorącym piaskiem lub asfaltem, a także śniegiem i solą podczas zimy. Buty wspomagają także szybsze leczenie zranień łap pupila oraz zmniejszają ryzyko infekcji.


Dzięki antypoślizgowej podeszwie zapewniają odpowiednią przyczepność na śliskiej powierzchni i mogą być stosowane także wewnątrz pomieszczeń. Wyjątkowo łatwe w zakładaniu i komfortowe w użytkowaniu. Dzięki materiałowej siateczce zapewniają prawidłowe przepuszczanie powietrza.


Rozmiar XL odpowiedni jest dla psów ras dużych.

Jeżeli łapa Twojego zwierzaka znajduje się pomiędzy dwoma rozmiarami lub piesek ma opatrunek, wybierz większy rozmiar.


Długość bucika:  8,5cm

Pokaż więcej