Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 99 zł
VERSELE - LAGA

VERSELE - LAGA - Całoroczny pokarm drobnoziarnisty dla dzikich ptaków 1kg

9.29 zł
waga
Ilość
-
+
Za ten produkt otrzymasz 9 pkt
Kod produktu : 5410340641064
Dostępny Dostępny
Szybka wysyłka Szybka wysyłka
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
Dostawa 2-3 dni Dostawa 2-3 dni

VERSELE LAGA - Całoroczny pokarm drobnoziarnisty dla dzikich ptaków 1kg

Pożywny codzienny pokarm

 - Wysokiej jakości mieszanka o średniej zawartości białka i tłuszczu
 - Produkt sprawdzony pod kątem zawartości nasion ambrozji, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się tej inwazyjnej rośliny w ogrodzie
 - Pokarm przyciągający różne gatunki ptaków

Kupując Versele Laga 4 Season Blend Pokarm dla ptaków zimujących zyskujesz: pokarm dla ptaków żyjących na wolności drobnoziarniste pożywienie wyjadane w całości przez ptaki optymalne karmienie mieszanka wyszukanych ziaren i zbóż, bez ambrozji najniższą cenę wysokiej jakości mieszankę zaspokajającą głód wolnych ptaków pokarm dostosowany do różnych gatunków ptaków. 

Pokarm cztery pory roku dla dzikich ptaków jest to optymalne pożywienie dla ptaków żyjących na wolności. Pokarm Versele Laga 4 sezony to mieszanka z wyszukanych ziaren i zbóż, bez ambrozji bylico listnej, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się tej inwazyjnej rośliny w ogrodzie. Jest to jeden z najdrobniejszych pokarmów, który w dużym stopniu jest wyjadany przez ptaki.


 W Wielkiej Brytanii dokarmianie ptaków żyjących na wolności jest na porządku dziennym, dokonano tam badań, dowodzących, że czynność ta ma pozytywne skutki. Dzisiaj naturalne źródła pokarmu ptaków są minimalizowane poprzez ludzi. W szczególności w miastach, gdzie jest niewiele roślinności.

Często nawet wiosną lub latem ptak ma trudności w znalezieniu pokarmu w poszczególnych regionach. Aby zaspokoić głód ptaków w takich rejonach, powinno się dokarmiać je cały rok, a nie tylko zimą. Pokarm ten zaopatruje ptaki w niezbędne składniki. Podając im ten pokarm przyczyniamy się do rozwoju i zachowania gatunku. 

Zawartość tłuszczu w pokarmie Versele Laga 4 sezony jest doskonałym pokarmem nadającym się na wszystkie pory roku dla dzikich ptaków żyjących na wolności.

Pokaż więcej

Kukurydza łamana, pszenica, proso, nasiona słonecznika, sorgo, kanar, rzepak, gryka, orzeszki ziemne, nasiona nigru, siemię lniane, proso panicum. 

Białko 10%, tłuszcz 8%, popiół surowy 2,5%, włókno surowe 6%.