Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 99 zł
ANIMONDA

ANIMONDA - Grancarno adult wołowina i serca puszka 800g

14.59 zł
smak
Ilość
-
+
Za ten produkt otrzymasz 15 pkt
Kod produktu : 4017721827409
Dostępny Dostępny
Szybka wysyłka Szybka wysyłka
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
Dostawa 2-3 dni Dostawa 2-3 dni

ANIMONDA Grancarno Adult z wołowiną i sercami to mokra karma przeznaczona dla wszystkich dorosłych psów. Pies odziedziczył po swoich przodkach zapotrzebowanie na białko pochodzenia zwierzęcego. Jest mu ono niezbędne do prawidłowego funkcjonowania orgaznimu. Seria Grancarno stworzona została specjalnie, aby zaspokoić pierwotne instynkty drzemiące w każdym psie. 

Skomponowana na bazie części mięsa wołowego (wątroba, płuca, wymiona, nerki) oraz serca jest drogocennym źródłem białka. Dzięki niemu Twój pupil zachowa swą sprawność fizyczną na całe życie oraz będzie witał każdy dzień z doskonałym samopoczuciem. Mięso zawarte w karmie pochodzi od najlepszych specjalistów w dziedzinie hodowli zwierząt. Jej najwyższą jakość dostrzec można od razu po otwarciu puszki, gdzie na kawałkach widoczne są włókna mięsa. Dowodzi to o świeżości i naturalności karmy. Ta wyjątkowa receptura cechuje się naturalnie doskonałym smakiem, dlatego nie wymagała dodatku żadnych wspomagaczy.

ZALETY:
    • Formuła pozbawiona konserwantów, sztucznych barwników i aromatów.
    • Produkty zawierające gluten zostały całkowicie wyeliminowane.
    • Zawartość dobroczynnych witamin, które wspierają działanie naturalnego układu odpornościowego czym zapewniają długotrwałe zdrowie.
    • Przygotowana tylko na bazie naturalnych składników.

Firma ANIMONDA wie jak należycie troszczyć się o szczególne wymagania wszystkich zwierząt. Jej jakość od wielu lat buduje fachowa wiedza, zgodność z aktualnymi wynikami badań oraz miłość do czworonogów. Zaufało jej już wielu odbiorców na całym świecie. Jeżeli i Ty chcesz mieć 100% pewność jakości tego, co zjada Twój pupil, to podaj mu jedną z karm od ANIMONDA.

Dawkowanie:
Waga psa        Gram na dzień
3-7 kg             210-400 g
10-18 kg          515-800 g
7-15 kg            400-700 g
20-30 kg          870-1180 g
40-45 kg          1465-1600 g

Pokaż więcej

wołowina 51% (płuca, mięso, wątroba, nerki, wymiona, serca), serca 17%, węglan wapnia

Zawartość białka:11%
Zawartość tłuszczu: 8,5%
Sole mineralne: 1,8%
Włókno: 0,5%