Dostawa od 4,99 zł przy zakupach powyżej 75 zł lub darmowa dostawa FedEx powyżej 249 pln ❤️

Kot

Liczba produktów: 661

Kot

Podstawowe akcesoria dla kota domowego

Masz w swoim domu kota i chcesz, aby czuł się dobrze i rozwijał w prawidłowy sposób? Potrzebne Ci będą odpowiednie akcesoria, które w znacznym stopniu ułatwią opiekę nad pupilem. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojego kota w tej kategorii.

Na rynku znajdziesz podstawowe akcesoria, które pozwolą Ci na skompletowanie pełnowartościowej wyprawki dla kota. Wśród wielu propozycji znajdują się zarówno produkty dla kociąt, jak i dorosłych zwierząt, w tym kuwety, miski, obroże czy szelki. Niezbędnym akcesorium są także legowiska. Można wybrać samodzielne produkty lub w zestawie z drapakiem.

Jest także szeroki wybór dodatkowych akcesoriów, które pozwolą ci zadbać odpowiednio o pupila. Produkty dostępne są w wielu wariantach – wykonywane są z różnych materiałów i mają różne rozmiary. Dzięki temu jeszcze lepiej dobierzesz je do potrzeb swojego kota.

Niezależnie od tego, czy Twój mruczek to rasowy niewychodzący kot, czy też uroczy dachowiec, którego przygarnąłeś pod swój dach, w naszym sklepie znajdziesz produkty, z których samiec czy samica będą zadowoleni.

Pielęgnacja i zabawa – poznaj wybrane akcesoria dla kotów

Sprawdź także kocie akcesoria do pielęgnacji. Wśród nich znajdziesz między innymi szczotki, zgrzebła i rękawice do czesania. Proponujemy także nożyczki do sierści oraz akcesoria do przycinania pazurków. Kocia pielęgnacja jest przyjemniejsza ponadto dzięki kosmetykom oraz preparatom ochronnym przeznaczonym do tego.

Jeżeli natomiast chcesz prawdziwie rozpieścić swojego pupila, zapoznaj się z akcesoriami do zabawy. Możesz zdecydować się na małe zabawki, które pozwolą ci wejść w interakcje z kotem. Ciekawym rozwiązaniem mogą być także drapaki z dodatkowymi akcesoriami, np. z zabawkami przyczepionymi do platformy, budkami lub legowiskami. Wśród zabawek znajdziesz także maty pozwalające na różnorodne kocie aktywności oraz tunele na przysmaki.

Opieka nad kotem staje się prostsza

Jako dobry opiekun najprawdopodobniej chcesz zadbać o każdy detal w życiu Twojego kocura. Długość życia zwierzaka zależy między innymi od tego, czy będzie on odpowiednio zadbany. Zła opieka może narazić Twojego pupila na niepotrzebne niedogodności.

Dlatego w naszym sklepie dokładnie tłumaczymy w opisach produktów, jaka karma czy akcesoria będzie optymalna dla danej rasy, czy wieku kota. Dzięki temu będziesz mógł zapewnić mu zbilansowaną dietę, a także dobrą zabawę.

Koty z natury chodzą własnymi ścieżkami. Mimo to jako ich właściciel możesz wyraźne przyczynić się do tego, by Twoje pupile były w dobrej kondycji. Pamiętaj o tym, aby podczas przeglądania naszej oferty zwracać uwagę na wiek i rasę swojego zwierzaka, ponieważ w niektórych przypadkach może mieć to duże znaczenie. Kot niewychodzący może mieć również nieco inne potrzeby względem kota dachowca. 

Inne potrzeby będą mieć również małe kotki, a inne dorosłe kociaki. Zwracanie uwagi na wiek Twojego pupila sprawi, że bez problemu dobierzesz dla niego odpowiednie produkty. Czy to te żywieniowe, czy też akcesoria służące m.in. do zabawy. 

Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu!

Oferujemy szeroki asortyment produktów dla różnych kotów. Dzięki temu jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas to, czego potrzebujesz. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!