Kot

Liczba produktów: 767

Masz w swoim domu kota i chcesz, aby czuł się dobrze i rozwijał w prawidłowy sposób? Potrzebne ci będą odpowiednie akcesoria, które w znacznym stopniu ułatwią opiekę nad pupilem. Zobacz, co przygotowaliśmy dla ciebie i twojego kota w tej kategorii.

Podstawowe akcesoria dla kota

Na rynku znajdziesz podstawowe akcesoria, które pozwolą ci na skompletowanie pełnowartościowej wyprawki dla kota. Wśród wielu propozycji znajdują się zarówno produkty dla kociąt, jak i dorosłych zwierząt, w tym kuwety, miski, obroże czy szelki. Niezbędnym akcesorium są także legowiska. Można wybrać samodzielne produkty lub w zestawie z drapakiem.

Jest także szeroki wybór dodatkowych akcesoriów, które pozwolą ci zadbać odpowiednio o pupila. Produkty dostępne są w wielu wariantach – wykonywane są z różnych materiałów i mają różne rozmiary. Dzięki temu jeszcze lepiej dobierzesz je do potrzeb swojego kota.

Pielęgnacja i zabawa – zobacz wybrane akcesoria dla kotów

Sprawdź także kocie akcesoria do pielęgnacji. Wśród nich znajdziesz między innymi szczotki, zgrzebła i rękawice do czesania. Proponujemy także nożyczki do sierści oraz akcesoria do przycinania pazurków. Kocia pielęgnacja jest przyjemniejsza ponadto dzięki kosmetykom oraz preparatom ochronnym przeznaczonym do tego.

Jeżeli natomiast chcesz prawdziwie rozpieścić swojego pupila, zapoznaj się z akcesoriami do zabawy. Możesz zdecydować się na małe zabawki, które pozwolą ci wejść w interakcje z kotem. Ciekawym rozwiązaniem mogą być także drapaki z dodatkowymi akcesoriami, np. z zabawkami przyczepionymi do platformy, budkami lub legowiskami. Wśród zabawek znajdziesz także maty pozwalające na różnorodne kocie aktywności oraz tunele na przysmaki.