Dostawa od 4,99 zł przy zakupach powyżej 75 zł lub darmowa dostawa FedEx powyżej 249 pln ❤️

Platności

Przelew tradycyjny

Płatność przelewem tradycyjnym polega na własnoręcznym wypełnieniu formularza przelewu odpowiednimi danymi. Możesz to zrobić w placówce banku lub jego serwisie online.

Należy przelać kwotę faktury na nasze konto bankowe pod nr 58 1140 2075 0000 3319 1400 1001 mBank.

Po złożeniu zamówienia otrzymasz potwierdzenie zamówienia przez e-mail zawierające dane bankowe i numer zamówienia.

Bardzo prosimy aby numer zamówienia wpisać w tytule przelewu.

Towary będą zarezerwowane dla Ciebie przez 7 dni, a realizacja zamówienia nastąpi natychmiast po otrzymaniu płatności.

PayNow

Wybierając tę metodę płatności zostaniesz przekierowany do systemu Paynow. System płatności online, który pomaga szybko i bardzo wygodnie sfinalizować zakup w sklepie internetowym.

Płatność BLIK

Usługa BLIK jest dostępna w aplikacjach mobilnych większości banków. Płatność BLIK-iem to szansa na nieużywanie kart płatniczych oraz nielogowanie się do systemu bankowości internetowej. Transakcje BLIK są bezpieczne i szybko realizowane.

BLIK to nowoczesny, polski system płatności mobilnych. Został zaprojektowany bardzo racjonalnie, jest wygodny, ma szerokie zastosowanie. Wraz z rosnącym zainteresowaniem takimi płatnościami coraz więcej banków w Polsce umożliwia klientom korzystanie z tej postaci płatności.

Płatność za pobraniem

Za zamówienie możesz zapłacić bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera. Upewnij się, że podany adres jest prawidłowy i zawiera kompletne informacje potrzebne do doręczenia Ci paczki. Zwróć również uwagę na poprawność podanego numeru telefonu, ponieważ przed dostawą zostaniesz powiadomiony SMS-em, zawierającym również numer telefonu lokalnego oddziału kuriera.

Pamiętaj, żeby przygotować odliczoną kwotę płatności - kurier nie jest zobowiązany do wydawania reszty.