Pies - akcesoria dla psów

Liczba produktów: 2551


Kompletowanie wyprawki dla psa to nie lada wyzwanie. Trzeba pamiętać o akcesoriach do karmienia, pielęgnacji, spaceru i wielu innych dodatkach. Sprawdź, co warto kupić swojemu pupilowi.

Karma dla psa i inne potrzebne elementy wyprawki

Karma i przysmaki dla psa to podstawa wprawki dla czworonoga. W naszym sklepie wybierzesz karmę dla psów w różnym wieku, o różnym stopniu aktywności czy o specjalnych potrzebach. Poza tym karmy dostępne są w opakowaniach różnej wielkości i w wielu wersjach smakowych. W tym miejscu warto wspomnieć o akcesoriach do karmienia dla psa. Do wyboru są miski ceramiczne, plastikowe, metalowe, które możesz dostosować do rozmiaru zwierzęcia. Można wyposażyć się ponadto w matę, która ułatwi zachowanie czystości wokół misek, pojemniki do przechowywania karmy oraz butelki na wodę, które przydadzą się podczas wypadów za miasto. Ciekawą propozycją są automaty na karmę i wodę dla psa, które zapewniają świeżość produktów.

Akcesoria dla psów na spacer

Obowiązkowym elementem wyprawki są akcesoria dla psów na spacer. Podstawowe to obroże lub szelki i smycze. Podczas spacerów należy ponadto zadbać o ochronę przed chorobotwórczymi drobnoustrojami i pasożytami. Postaw na sprawdzone preparaty na pchły i kleszcze i uchroń psa przed niebezpiecznymi chorobami, które mogą przenosić.

Artykuły dla zwierząt związane ze zdrowiem i urodą

Poza wspomnianymi środkami na pasożyty w wyprawce dla psa powinny się znaleźć produkty wspierające jego zdrowie i kondycję. Mowa o suplementach diety – witaminach i minerałach oraz przysmakach do czyszczenia zębów. Komponując wyprawkę dla czworonoga, należy pamiętać o środkach do higieny i pielęgnacji, m.in. o szamponach, grzebieniach, preparatach do uszu i oczu, woreczkach na psie odchody, nożyczkach do sierści, obcinaczach do pazurów czy ręcznikach.

Co jeszcze powinno się znaleźć w psiej wyprawce?

Komponując wyprawkę dla psa, nie zapomnij o:

- zabawkach,
- akcesoriach do treningu, np. klikerze, uprzęży, kagańcu,
- legowiskach, domkach, czyli miejscach do wypoczynku i regeneracji,
- akcesoriach do transportu, np. klatkach, transporterach.

Choć to dość kontrowersyjny dodatek, coraz więcej osób decyduje się na zakup ubranek dla psa. Są one wartościowe, jeśli spełniają nadrzędną funkcję, czyli chronią zwierzę przed chłodem bądź deszczem.