Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 99 zł

Dostawa

DOSTAWA KURIERSKA: INPOST, DPD i DHL


Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi do 2 dni robocze. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, skompletowanie paczki oraz jej wysyłkę. Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu. Kurierzy dostarczają przesyłki w godz. 8.00-20.00 od poniedziałku do piątku.


Koszt wysyłki zamówienia powyżej  99 zł wynosi:

0,00 zł - InPost Kurier, InPost Paczkomat

13,90 zł DHL

17,90 zł DPD


Koszt wysyłki zamówienia poniżej 99 zł wynosi:

12,90 zł - InPost Paczkomat 

13,90 zł - InPost Kurier

13,90 zł - DHL

17,90 zł - DPD


Koszt wysyłki pobraniowej zamówienia powyżej 99 zł wynosi:

5,00 zł - Inpost Kurier

18,40 zł - DHL.

23,90 zł - DPD


Koszt wysyłki pobraniowej zamówienia poniżej 99 zł wynosi:

17,90 zł - Inpost,

18,40 zł - DHL.

23,90 zł - DPD


Jeśli firmie kurierskiej nie udało się dostarczyć paczki za pierwszym razem: kurier podejmuje kolejną próbę dostarczenia, a w przypadku jej niepowodzenia, jeszcze jedną. Po trzech próbach, paczka trafia na 5 dni roboczych do najbliższego punktu firmy kurierskiej i dopiero stamtąd zostaje odesłana do sklepu Hubun.


PACZKOMAT


Czy kurier to jedyna opcja szybkiej dostawy? Niekoniecznie. Świetną alternatywą dla tradycyjnych usług kurierskich są Paczkomaty. Można z nich korzystać o każdej porze dnia i nocy, siedem dni w tygodniu! Paczkomaty są w praktycznie każdym większym mieście oraz w mniejszych miejscowościach. Są one zlokalizowane w dogodnych miejscach: przy centrach handlowych, w pobliżu supermarketów, biurowców, czy stacji paliw.Na odbiór paczki mamy 48 godzin od momentu otrzymania powiadomienia na numer telefonu, bądź w aplikacji. Jeżeli w ciągu 48 godzin od dostarczenie przesyłki do Paczkomatu ta nie zostanie odebrana, nastąpi przekierowanie jej do lokalnego oddziału InPost, dopiero stamtąd zostaje odesłana do sklepu Hubun.ODBIÓR OSOBISTY


W naszym sklepie istnieje możliwość odbioru osobistego w sklepie po wcześniejszym:


•  złożeniu zamówienia na stronie hubun.pl

•  zrealizowaniu płatności za pośrednictwem dostępnych metod.

•  otrzymaniu powiadomienia z informacją, że paczka jest gotowa do odbioru. Najczęściej informujemy Klienta telefonicznie.


Odbioru osobistego możesz dokonać w siedzibie sklepu Hubun
ul.Podłopień 335 34-650 Tymbark


w godzinach od 8:00 do 16:00, od poniedziałku do piątku.


Życzymy Udanych Zakupów!