Dostawa od 4,99 zł przy zakupach powyżej 75 zł lub darmowa dostawa FedEx powyżej 249 pln ❤️

Butelki dla psa – na podróż lub spacer

Liczba produktów: 5
W upalne dni psy – podobnie jak ludzie – odczuwają większe pragnienie. Dlatego podczas spaceru dobrze mieć pod ręką wodę dla czworonoga. W tym celu najlepiej sprawdzi się poręczna butelka, z której można nalać wodę do pojemnika przypominającego kształtem miskę. Ten praktyczny gadżet dostępny jest w różnych rozmiarach i wykonany z wysokiej jakości materiałów.

Butelka dla psa – w jakich sytuacjach się przyda?

Butelka dla psa w zestawie z miską to praktyczny gadżet, który doskonale sprawdzi się podczas spacerów w upalne dni lub w czasie podróży samochodem. Picie wody ze zwykłej butelki nie jest zbyt wygodne dla czworonoga, natomiast miska o standardowych wymiarach zajmuje sporo miejsca i nie należy do poręcznych akcesoriów. Butelka dla psa z łatwością zmieści się w bagażu podręcznym, a pies może swobodnie napić się z pokrywy, nie wylewając i nie rozchlapując przy tym wody.

Butelka dla psa – jak wygląda?

Butelka dla psa wyglądem przypomina zwykły bidon lub termos i ma kształt standardowej, podłużnej butelki. Zamiast nakrętki ma dużą, gumową pokrywę – jej brzegi mają kształt, który pozwala pupilowi swobodnie ugasić pragnienie. Pokrywa ta pełni funkcję miski – można ją w każdej chwili zdjąć, aby pies mógł napić się wody.

Butelka na wodę dla psa – z jakich materiałów jest wykonana?

Butelka na wodę dla psa wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu zachowuje trwałość i ma atrakcyjny wygląd. Pokrywę pełniącą funkcję miski wykonano z gumy. Oba elementy można bardzo łatwo utrzymać w czystości.

Butelka na wodę dla psa – dostępne rozmiary

Butelka na wodę dostępna jest w różnych rozmiarach – 300 ml i 750 ml. Można więc bez trudu dopasować jej wielkość do potrzeb czworonoga. Większe modele ugaszą pragnienie większych pupili i doskonale sprawdzą się w podróży, natomiast mniejsze będą idealne dla małych i średnich psów.