Dostawa od 4,99 zł przy zakupach powyżej 75 zł lub darmowa dostawa FedEx powyżej 249 pln ❤️

Poidełka i dozownik na karmę dla kota – co wybrać?

Jedzenie i picie to bez wątpienia jedne z podstawowych kocich potrzeb. Ich opiekunowie mogą wybrać przydatne do tego akcesoria dzięki szerokiej ofercie dozowników i poidełek dla kota. Dowiedz się, jakich i wybierz odpowiednie akcesoria dla Twojego pupila.

Automatyczny podajnik karmy dla kota

Automatyczny dozownik karmy to rozwiązanie dobre dla każdego, lecz w sposób szczególny sprawdzi się u kocich opiekunów, którzy zmuszeni są zostawiać swoich pupili samych na wiele godzin. Dzięki podajnikowi na karmę kot otrzyma na bieżąco odpowiednią ilość jedzenia. Rozwiązanie to zapobiega również przejedzeniu się lub niedokarmianiu zwierzęcia oraz wietrzeniu karmy.

Dobrą propozycją są modele dozowników na karmę dla kota, które wykonane zostały z przezroczystego plastiku. W ten sposób można łatwo kontrolować ich zawartość. Udogodnieniem są automatyczne podajniki karmy, ładowane przez kabel USB, które wyposażone zostały w wiele ciekawych funkcji, w tym w możliwość odtwarzania nagrania głosowego, aby zawołać zwierzę na posiłek.

Poidełka dla kota

Nie tylko karma, ale i woda może być podawana na bieżąco. Pamiętaj, że kot potrzebuje się nawadniać bez względu na to, jaką karmę mu podajesz. Redukuje się w ten sposób ryzyko infekcji dróg moczowych i wspiera pracę nerek, które oczyszczają organizm z niepotrzebnych i szkodliwych substancji. Aby zachęcić kota do picia, zdecyduj się na poidełko dla kota. Do wyboru są modele o różnej pojemności, wyglądzie, filtrach i sile strumienia, który możesz regulować do potrzeb Twojego kota.

Wybierając fontannę dla kota, zapewniasz mu dostęp do świeżej i czystej wody. Akcesoria te wyposażone są bowiem w filtry, które oczyszczają i zmiękczają wodę, a takżewyłapują z niej sierść, resztki karmy czy inne zanieczyszczenia. Dzięki poidełkom kot będzie bardziej zachęcony do spożywania wody. To znacznie lepsza opcja niż picie wody stojącej przez cały dzień w misce.