Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 99 zł

Drapaki dla kota

(23 produktów)
  • Pokaż :
  • 30
  • 60
  • 90
  • produktów

Koty mają naturalny nawyk drapania, który pomaga im oznaczyć swój teren. Odruch ten pozwala im także zetrzeć zrogowaciałe cząstki pazurów. Jeśli Twój zwierzak nie ma swojego wyznaczonego do tych czynności miejsca, to użyje ścian lub mebli w Twoim domu. 

Drapaki dla kota należy dopasować do jego rozmiarów. Zwróć też uwagę, jak zachowuje się zwierzak. Jeśli woli drapać przedmioty leżące na ziemi, jak na przykład dywan, to warto wybrać drapak w formie maty. Być może jednak interesują go pionowe powierzchnie. W tym wypadku lepiej sprawi się duży, drapak w formie słupka. 

Jeśli masz wystarczająco dużo przestrzeni w mieszkaniu, to warto wybrać nieco większy model z miejscem, na które kot może wejść. Takie drapaki dla kota dodatkowo stanową dla niego bezpieczną kryjówkę, w której spokojnie może bawić się i odpoczywać. Co więcej, duży drapak pozwala zwierzakowi odpowiednio się rozciągnąć po drzemce. Pamiętaj, że sporych rozmiarów drapak powinien również być stabilny, aby Twojemu kotu nie stała się krzywda.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz drapaki dla kota, które dają Twojemu czworonogowi miejsce do zabaw oraz wypoczynku!