Gryzaki dla gryzoni i małych ssaków

Małe zwierzęta, takie jak chomiki czy szynszyle, lubią urozmaicenie swojego dnia. Dlatego też warto zapewnić im produkty, które zajmą je na jakiś czas. Jedną z propozycji są gryzaki, drugą – zabawki na przysmaki, które dodatkowo ułatwią twojemu pupilowi ścieranie zębów.

Naturalne gryzaki dla gryzoni – różnorodne modele dla małych ssaków

Producenci akcesoriów dla małych zwierząt domowych, takich jak chomiki czy szynszyle, proponują szeroki wybór gryzaków wykonanych z naturalnych materiałów. Wśród wielu propozycji znajdziesz m.in. zabawki wykonane z drewna. Ich elementy mogą być połączone naturalnym sznurkiem. Niekiedy umieszczone są w nich dodatkowe elementy, które mają zainteresować pupila zabawką, np. dzwoneczek czy kolorowe troczki. Możesz zdecydować się także na gryzaki wykonane z trawy czy sizalu.

Gryzak dla chomika – różne kształty, rozmiary i kolory

Gryzaki dla gryzoni są dostosowane wielkością do rozmiaru zwierzęcia. Produkty te dostępne są ponadto w wielu kształtach i kolorach. Zobacz m.in. modele w formie kul. Wykonywane są one zarówno z plecionej trawy, jak i z drewna.

Gryzaki i zabawki wykonane z sizalu mogą przypominać warzywa takie jak marchewki czy pietruszki. Produkty te występują najczęściej w neutralnych, naturalnych kolorach. Bywają też tak farbowane, by bardziej przypominać warzywa.