Dostawa od 4,99 zł przy zakupach powyżej 75 zł lub darmowa dostawa FedEx powyżej 249 pln ❤️

Karma dla królika

Liczba produktów: 116

Odpowiednio dobrana karma pozwoli zadbać o zdrowie i ogólną kondycję twojego pupila. Króliki, podobnie jak inne zwierzęta domowe, wymagają zbilansowanej diety, która dostarczy im wszelkich składników odżywczych, witamin i minerałów.

Karmy dla królików – juniorów i dorosłych zwierząt

Domowe zwierzęta można karmić, przygotowując im samodzielnie posiłki. Wymaga to jednak wiedzy na temat tego, co jedzą dane gatunki oraz suplementacji. Dlatego też warto zwrócić uwagę na pełnowartościowe karmy dla zwierząt. Dieta królików bazuje na produktach roślinnych i takich właśnie karm szukaj dla swojego pupila. Producenci oferują karmy dla królików typu junior, które przeznaczone są dla młodszych osobników, a także produkty, które pozwolą ci zadbać o dietę dorosłego zwierzęcia. Wybierając karmę, zwróć uwagę na to, aby była oznaczona jako pełnoporcjowa. Pamiętaj też o zalecanych porcjach, gdyż mogą one różnić się zależnie od składu produktu.

Wybierz odpowiednie przysmaki dla królika

Dietę swojego królika możesz uzupełniać o różnorodne przysmaki. Króliki chętnie będą podgryzały świeżą trawę, przy czym trzeba pamiętać, że nie może być ona wcześniej pryskana pestycydami. Do menu futrzaka możesz dołączyć także inne przekąski. Mogą to być m.in. dropsy jogurtowe. Inną propozycją są kolby z różnymi przysmakami dla królików. Na takich kolbach znaleźć można m.in. kukurydzę, owoce leśne, warzywa czy orzechy w zmiennych proporcjach. Duży wybór propozycji powoduje, że na pewno znajdziesz taką, która zasmakuje twojemu królikowi.