Dostawa od 4,99 zł przy zakupach powyżej 75 zł lub darmowa dostawa FedEx powyżej 249 pln ❤️

Karma dla myszy i myszoskoczka – rodzaje

Liczba produktów: 39

Żywienie myszy i myszoskoczków nie jest skomplikowane. W diecie tych małych gryzoni muszą znaleźć się przede wszystkim takie zboża jak pszenica, żyto, proso czy jęczmień. Dodatki w postaci owoców i warzyw także powinny zasmakować pupilom. Wśród dostępnych rodzajów karmy można znaleźć gotowe mieszanki w postaci sypkiego pokarmu, kolby smakowe oraz przekąski, które stanowią uzupełnienie codziennej diety.

Karma dla myszy – gotowe mieszanki

Gotowe mieszanki zbóż to podstawa diety myszy i myszoskoczków. W składzie sypkiego pokarmu można znaleźć kompozycję zbóż, warzyw i owoców, które zapewnią gryzoniom odpowiednią dawkę składników odżywczych, witamin oraz minerałów. Sypki pokarm w opakowaniach do 2 kg wystarcza na długi czas i daje pewność, że pupil dostaje wszystko to, co najlepsze.

Karma dla myszy – kolby w różnych smakach

Karma dla myszy może mieć atrakcyjną formę kolby, którą gryzoń będzie traktował jako przekąskę. Przysmak ten jest dostępny w różnych smakach: owocowym, warzywnym, serowym, jogurtowym, można też zdecydować się na taki z dodatkiem ziół i płatków kwiatów. Ten przysmak stanowi uzupełnienie codziennej diety i zapewnia różnorodność doznań smakowych.

Karma dla myszy i myszoskoczków – przekąski

Idealną przekąską dla gryzonia są mieszanki na bazie owoców (ananasa, papai, winogron lub moreli), owoców morza, warzyw lub orzechów. Mieszanki te są źródłem energii i witamin niezbędnych do codziennych aktywności. Należy jednak serwować je myszom i myszoskoczkom w niewielkich ilościach.

Karma dla myszy – preparaty witaminowe

Gryzonie również potrzebują suplementów diety. Dlatego wśród dostępnych produktów dla myszy można znaleźć preparaty witaminowe, które wzmacniają odporność na infekcje i wspierają siły witalne. Dodatek L-karnityny utrzymuje przemianę materii na odpowiednim poziomie i pomaga zachować odpowiednią wagę.