Dostawa od 4,99 zł przy zakupach powyżej 75 zł lub darmowa dostawa FedEx powyżej 249 pln ❤️

Karma sucha dla psa

Liczba produktów: 154

Czy już wiesz, jakie karmy dla psów znajdziesz w Hubunie? 

Mamy dla Twojego przyjaciela karmę suchą i mokrą w kilkudziesięciu smakach od blisko 20 renomowanych producentów. Nasza karma dla psa to zróżnicowana dieta Twojego pupila, niezależnie od jego upodobań smakowych, wieku oraz rasy. Co istotne: z łatwością poznasz dokładny skład karmy dla psa i zyskasz pewność, że Twój zwierzak dostaje zdrowe i zbilansowane jedzenie.

Karma dla psa w kilkudziesięciu smakach, bogata w składniki odżywcze

Twój przyjaciel to prawdziwy koneser i nie lubi monotonii? W Hubun znajdziesz pełnowartościowe mokre i suche karmy dla psów w kilkudziesięciu smakach. Możesz wybrać nie tylko klasycznego kurczaka i wołowinę, ale także m.in. strusia i renifera, a nawet smak kiwi. Tak różnorodny pokarm dla psów sprawi, że miski będą zawsze puste, a jedzenie przestanie się marnować.

Karma sucha dla psów, która uszczęśliwi Twojego pupila 

Jeżeli nie chcesz poświęcić czasu na przeglądanie karm, w Hubun wystarczy kilka kliknięć, żebyś znalazł dopasowaną karmy suche dla swojego psa. Szczególnie gdy wiesz, jaka sucha karma dla psów zachwyci Twojego czworonoga. Wystarczy, że skorzystasz z filtrowania producentów karm, dzięki czemu szybko wybierzesz najchętniej zjadaną żywność.

W sklepie odnajdziesz suchą karmę m.in. takich firm jak:

  • - Royal canin,
  • - Fitmin,
  • - Dolina Noteci,
  • - Wiejska Zagroda,
  • - Brit,
  • - Rinti,
  • oraz ponad 13-stu innych, renomowanych producentów żywności dla psów.

Karma dla psa – jakość jest najważniejsza

Znasz to uczucie, gdy patrzysz jaki skład ma karma dla psa i nie możesz go rozszyfrować? Niestety, ale wielu producentów żywności dla psów stara się ukryć przed Tobą ich prawdziwy skład. Piszą o „mięsie i produktach pochodzenia zwierzęcego” i oferują Ci karmę „o smaku kurczaka”, a nie „z kurczaka”.

Dlatego w Hubun znajdziesz producentów, którzy wyraźnie i precyzyjnie oznaczają składniki paszy dla psa oraz ich ilościowy udział. Co więcej, będziesz mógł także poznać składniki analityczne jedzenia. Dzięki temu szybko zauważysz, że jedzenie dla psa w Hubun składa się przede wszystkim z mięsa, wysokiej jakości podrobów oraz dodatków w postaci warzyw, probiotyków i minerałów. 

Sucha karma dla psa w każdym wieku

Jeżeli zależy Ci na prawidłowym rozwoju Twojego pupila, warto dostosować karmę do jego wieku. Dlatego znajdziesz u nas jedzenie dla psów w każdej fazie rozwoju. Pozwoli Ci to zapewnić zwierzakowi odpowiednią ilość białka, tłuszczów, minerałów i witamin. Niezależnie od tego, czy Twój przyjaciel to wciąż junior, dorosły pies, czy też senior, sucha karma dla psa z Hubun będzie idealnym wyborem.

Specjalistyczne karmy dla psów 

Interesuje Cię karma dla małych psów? A może zauważyłeś, że Twój zwierzak źle reaguje na zboża? Wystarczy skorzystać z oferty karm bezzbożowych Brit lub z serii od Doliny Noteci skierowanej do drobnych ras psów. Oznacza to, że w Hubun zawsze znajdziesz odpowiednie jedzenie dla psa.

Ile karmy dla psa?

Ilość pożywienia, które zjada Twój pies, ma bezpośredni wpływ na jego zdrowie. Dlatego warto zapamiętać, że to, ile powinien jeść pies 5 kg lub 10 kg zależy nie tylko od jego wagi. Inne ważne czynniki to wiek, poziom aktywności fizycznej oraz ciąża w przypadku suki. 

Najprostszym sposobem, żeby dowiedzieć się, ile karmy dla psa nałożyć, jest skorzystanie z tabeli żywienia, która znajduje się na opakowaniu każdego jedzenia dla psa. Takie rozwiązanie sprawdzi się dla psów o standardowym poziomie aktywności. 

Innym sposobem, żeby dowiedzieć się, ile powinien jeść pies 8 kg lub 15 kg jest użycie tabeli kaloryczności. Dowiesz się z niej m.in., że umiarkowanie aktywne dorosłe psy o wadze 5 kg i 8 kg powinny jeść kolejno 370 Kcal i 500 Kcal na dobę. Następnie wystarczy sprawdzić kaloryczność  paszy dla psa i wydzielić porcję.

Ile razy karmić psa?

Podobnie jak człowiek również czworonóg powinien jeść więcej niż raz dziennie. Uważa się, że karmienie najlepiej rozbić na 2 lub 3 porcje na dobę. Robienie tego rzadziej może prowadzić nie tylko do wzdęcia u psa, ale także do tak poważnych problemów, jak rozszerzenie i skręt żołądka. 

Zwrócić też uwagę na porę karmienia. Jeżeli jedzenie dla psa będzie podawane w stałych odstępach czasu, pupil zyska komfort trawienny i nie będzie doświadczać napadów głodu. Dodatkowo pies będzie rzadziej prosił o Twoje jedzenie. 

Czy pies może jeść kocią karmę?

Pozornie skład, dobrej jakości, kociej i psiej karmy jest bardzo podobny. Duża ilość mięsa i niewielka ilość węglowodanów. Pamiętaj jednak, że kocie jedzenie jest mniejsze, zawiera więcej białka i tłuszczu oraz taurynę i inne dodatki, których nie spotkasz w karmie dla psa. 

Dlatego długotrwałe karmienie psa pożywieniem dla kota będzie obciążać psią trzustkę oraz przyczyniać się do nadwagi. U niektórych psów może pojawić się biegunka.