Karma mokra dla kociąt

Liczba produktów: 44

Mokra karma dla kociąt to kompleksowy, a przy tym bardzo wygodny sposób karmienia młodych zwierząt. Dostępna jest w puszkach lub saszetkach, które doskonale sprawdzają się jako porcja na raz. Wśród dostępnych wariantów znajdziesz m.in. mięso z kurczaka, jagnięcinę, cielęcinę czy łososia.

Mokra karma dla kociąt – jakie smaki są dostępne?

Mokra karma dla kociąt to pożywienie, które może stanowić podstawę lub uzupełnienie kociej diety. Wilgotne dania zawierają dużo wody i białka oraz odpowiednią ilość węglowodanów. Zawarte w nich kawałki mięsa drobiowego, cielęcego czy jagnięcego w galaretce lub sosie są nie tylko pełnowartościowym posiłkiem, ale i prawdziwym rarytasem dla urodzonych mięsożerców, do jakich oczywiście zaliczają się koty. W ofercie są też produkty dla miłośników rybnych przekąsek, m.in. mokra karma z dodatkiem łososia.

W jakich opakowaniach dostępna jest mokra karma dla małych kotów?

Mokra karma dla kociąt nie jest dostępna w tak dużych opakowaniach jak suche pożywienie. Powód jest prosty – wilgotne pożywienie zachowuje świeżość przez określony czas od otwarcia i wymaga przechowywania w lodówce. Jednak porcje są zróżnicowane pod względem wielkości – dostępne są puszki od 85 g do 400 g, które możesz zamawiać pojedynczo lub w zestawach. Mała saszetka z mokrą karmą to idealna porcja na raz.

Mokra karma dla kociąt – jakie marki?

Na Twojego pupila czekają smakołyki najlepszych marek. Są wśród nich: Wiejska Zagroda, Purina, Dolina Noteci, Animonda, Bozita, Pan Mięsko czy Brit. Dostępne są również linie bio, wyprodukowane ze składników, które pochodzą z ekologicznych hodowli i upraw.