Kocięta

Liczba produktów: 62

Młode koty wymagają szczególnej uwagi i opieki, dlatego producenci oferują wiele produktów przeznaczonych dla kociąt. Są to między innymi karmy, których skład odpowiada potrzebom rozwojowym tych zwierząt. Oprócz tego opiekę nad kotem ułatwią dostępne akcesoria takie jak chociażby kuwety. A w chwilach aktywności zwierzaka przydadzą się przeznaczone dla kociąt zabawki.

Karma dla kociąt – wszystko, co najlepsze dla kociego brzuszka

Dobrze dobrana karma dla kociąt będzie zapewniała im wszystkie niezbędne składniki odżywcze we właściwych proporcjach. Są one inne niż w karmach dla dorosłych zwierząt. Wśród gotowych produktów żywieniowych dla kociąt są karmy mokre i suche. Mają one różne gramatury. Puszki występują najczęściej w pojemności 200 i 400 g. Wygodnym rozwiązaniem są także mniejsze puszki i saszetki, które najczęściej zawierają jedną porcję produktu. Suche karmy natomiast są dostępne w opakowaniach o gramaturze od 400 g nawet do 5 kg.

Przydatne na co dzień akcesoria i zabawki dla kociąt

Opiekę nad młodym kotem ułatwiają także różnego rodzaju akcesoria. Przydatne na pewno będą miseczki, w których podasz mu pokarm oraz wodę. Dostępne są produkty różnych wielkości, dzięki czemu o wiele łatwiej je dobrać tak, by zmieściła się w nich porcja jedzenia dostosowana do potrzeb pupila.

Kocięta mają w sobie niespożyte pokłady energii, dlatego, przygotowując się na pojawienie się takiego domownika, warto zaopatrzyć się również w odpowiednie zabawki. Przydatne są m.in. drapaki z zawieszkami. Można kupić modele stojące i do zawieszenia na ścianę. Ciekawym rozwiązaniem będzie także drapak z miejscem do wypoczynku.