Dostawa od 4,99 zł przy zakupach powyżej 75 zł lub darmowa dostawa FedEx powyżej 249 pln ❤️

Obroże i szelki

Liczba produktów: 21

Jeśli Twój mruczek uwielbia spacery, zaopatrz się w obrożę z adresówką, smycz i szelki. Dzięki temu nic mu nie grozi, nawet w razie ucieczki. Pamiętaj, żeby nie kierować się tylko wyglądem akcesorium, lecz także wygodą swojego ulubieńca. Sprawdź, jaki ekwipunek spacerowy wybrać!

Obroże odblaskowe – niezbędne akcesorium dla kotów wychodzących

Jeśli Twój pupil lubi wymykać się z domu, zwróć uwagę na odblaskowe obroże dla kota. W ten sposób zadbasz o bezpieczeństwo mruczka podczas wieczornych spacerów. Kot będzie wtedy widoczny po zmroku, w mglisty poranek czy w deszczu.

Martwisz się, że Twój ulubieniec oddali się zanadto od domu, a później nie będzie potrafił znaleźć drogi? Aby uniknąć stresujących sytuacji, załóż mu obrożę z adresówką. Możesz podać swój numer telefonu lub adres, dzięki czemu znalazca bez problemu się z Tobą skontaktuje. Obroże są regulowane, dzięki czemu nie uciskają ani nie podrażniają skóry.

Obroża adaptacyjna dla kota – kiedy się przydaje?

Jeśli niedawno kupiłeś lub adoptowałeś kotka, możesz mu założyć obrożę adaptacyjną. Produkt zawiera naturalne substancje, które uspokajają mruczka i dadzą mu poczucie bezpieczeństwa. W ten sposób kot łatwiej przystosuje się do nowej sytuacji. Akcesorium przyda się też dorosłym osobnikom i seniorom. Dzięki niemu wizyta u weterynarza, podróż, burza czy pobyt w kocim hotelu nie będzie źródłem stresu. Jeśli Twój pupil zaczął znaczyć teren moczem, drapie meble, nadmiernie się wylizuje lub głośno miauczy, możesz mu założyć taką obrożę.<.p>

Szelki – bezpieczna alternatywa dla smyczy

Proponowane akcesorium przydaje się nie tylko podczas spacerów, lecz także podczas wizyty u weterynarza czy przy okazji wakacyjnego wyjazdu. Szelki wykonane są z miłego, wytrzymałego materiału. Nie zawierają twardych elementów (z wyjątkiem zapięcia). W ten sposób zapewniają kotu maksymalną wygodę.

Pamiętaj, żeby dobrać rozmiar szelek do wielkości kota. Jeśli będą one zbyt duże, Twój ulubieniec szybko się z nich wyswobodzi. Z drugiej strony nie mogą być zbyt małe, aby nie ocierały i nie krępowały ruchów. Zastanawiasz się, jak sprawdzić, czy wybrałeś dobry rozmiar? Upewnij się, że możesz spokojnie wsunąć 2 palce pomiędzy szelki a ciało mruczka.

Zwróć też uwagę na szelki ze smyczą. W ten sposób zyskasz kontrolę podczas spaceru. Jednocześnie Twój ulubieniec poczuje się swobodnie. Zestaw jest obszyty lamówką, dzięki czemu kot widoczny jest z daleka.