Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 99 zł

PAKA ZWIERZAKA

Liczba produktów: 30

Pomysłodawczynią Paki Zwierzaka oraz twórczynią linii karm i przysmaków jest posiadaczka dwóch wymagających psów o bardzo wrażliwych układach pokarmowych. To właśnie one stały się inspiracją do stworzenia zdrowych, lekkostrawnych posiłków, złożonych z naturalnych i pełnowartościowych składników. Wykorzystując doświadczenie w pracy z najbardziej wymagającymi zwierzętami oraz przy współpracy z lekarzami weterynarii i specjalistami ds. żywienia zwierząt powstały wyjątkowe receptury, które zapewniają zdrowe i szczęśliwe życie psom.


Firma tworzy zdrowe, pyszne i naturalne posiłki - dokładnie takie, na jakie zasługują Wasze Zwierzęta.

Misją firmy jest zmiana sposobu karmienia Zwierząt!

Z przetworzonej diety bazującej na składnikach niewiadomego pochodzenia, na dietę pełnowartościową, z dużą ilością mięsa lub ryb, warzyw i owoców z kontrolowanych upraw.

Różnica zauważalna jest już od pierwszego posiłku.


Firma współpracuje z lekarzami weterynarii i dietetykami, dzięki czemu karmy i przysmaki są idealnie zrównoważone pod względem odżywczym. Skład każdego produktu jest zoptymalizowany zgodnie z potrzebami psów i zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze.


SEKRET PRODUKTÓW TKWI W:

  • bardzo dużej ilości mięsa najwyższej jakości,
  • warzywach i owocach pozyskanych z kontrolowanych upraw,
  • rybach pochodzących z połowów spełniających rygorystyczny Standard Zrównoważonego Rybołówstwa MSC,
  • jakości Human Grade posiadanej przez wszystkie składniki, co oznacza, że są dopuszczone do spożycia również przez ludzi.