PETMEX

PETMEX - Ucho wieprzowe cięte gryzak naturalny 100g

9.98 zł
waga
Ilość
-
+
Za ten produkt otrzymasz 10 pkt
Kod produktu : 5905279194045
Dostępny Dostępny
Szybka wysyłka Szybka wysyłka
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
Dostawa 2-3 dni Dostawa 2-3 dni

PETMEX - Ucho wieprzowe cięte gryzak naturalny 100g

PETMEX ucho wieprzowe cięte. Smakowity gryzak dla wszystkich psów z suszonej skóry. Gryzienie ucha wieprzowego ciętego znakomicie zaspokoi naturalną potrzebę żucia, tym bardziej, że jest to twarda przekąska. Taki smakołyk jest także pomocny w czyszczeniu zębów z płytki nazębnej i pomaga utrzymać uzębienie w doskonałym stanie.


Suszone ucho wieprzowe cięte, naturalny przysmak dla psa. Produkt suszony z zachowaniem cennych wartości odżywczych użytych składników.


Zalecane karmienie: między posiłkami, dla psa woda do picia powinna być zawsze dostępna.Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Nie do spożycia przez ludzi.ZALETY:

• naturalny przysmak,

• oczyszcza zęby,

• wzmacnia dziąsła,

• kompleks witamin poprawi odporność,

• białko zatroszczy się o prawidłową budowę ciała,

• brak substancji konserwujących.


Firma Petmex produkty tworzy od początku do samego końca: surowiec pozyskuje od sprawdzonych dostawców, najlepszej jakości, poddaje go starannej obróbce, a następnie przetwarza z wykorzystaniem nowoczesnej i niezawodnej technologii by dać wszystko to co najlepsze naszym pupilom. Firma nie używa żadnych chemicznych polepszaczy i konserwantów. Produkcja gryzaków odbywa się pod nadzorem weterynaryjnym. W zakładzie jest wdrożony system HACCP.

Pokaż więcej

ucho wieprzowe cięte

białko surowe 64,40%; tłuszcz surowy 28,19%; wilgotność do 7,9%; popiół surowy 1,41%