Dostawa od 4,99 zł przy zakupach powyżej 75 zł lub darmowa dostawa FedEx powyżej 249 pln ❤️

Podkładka pod miski dla kota – komfortowe rozwiązanie dla pupila i opiekuna

Liczba produktów: 6

Podkładka pod miski dla kota – silikonowa czy plastikowa – to bardzo praktyczny przedmiot. Jeśli nigdy przedtem nie korzystałeś z takiego akcesorium, sprawdź, jak bardzo potrzebne jest Twojemu czworonożnemu przyjacielowi. Dowiedz się także, w jaki sposób niepozorna mata pod miskę dla kota ułatwi Ci życie.

Czym jest dla kota podkładka pod miskę?

Wiele osób nie bierze pod uwagę zakupu podstawki pod miski dla swojego kota, sądząc, że jest to jedynie kolorowy gadżet. Taka silikonowa podkładka rzeczywiście najczęściej jest ozdobiona grafikami, które chwytają za serce każdego miłośnika futrzastych czworonogów. Może stanowić jeszcze jeden element wystroju wnętrza z kocim motywem (z pewnością masz takich sporo!). Przede wszystkim jednak podnosi standard „stołówki” Twojego pupila. Koty to zwierzęta, które bardzo dbają o higienę i uwielbiają spokój. Nic dziwnego zatem, że niechętnie jedzą z brudnej miski. Potrafią też zrezygnować z posiłku, gdy są zestresowane. Podkładka silikonowa pod miski dla kota celuje w obie wymienione potrzeby.

Podkładka dla kota ma właściwości antypoślizgowe. Dzięki temu pupil nie musi frustrować się faktem, że w trakcie posiłku miska „ucieka” mu sprzed pyszczka po panelach czy terakocie. Nawet niewychodzący z domu kot nie traci swoich instynktów. Częścią jego łowieckich zachowań jest zabawa ofiarą przed jej zjedzeniem. To dlatego tak wiele kotów wyjmuje karmę z misek. Znacznie chętniej jednak zjadają ją potem ze świeżo umytej maty niż z podłogi.

Dlaczego mata pod miski dla kota przyda się Tobie?

Jeśli Twój pupil jest urodzonym myśliwym, fakt, że mięsne kawałeczki w sosie, które nakładasz do miski, nieustannie lądują na podłodze, z pewnością jest dla Ciebie problemem. Panele szybko nasiąkają wilgocią, nie wspominając już o tym, że musisz nieustannie sprzątać przy kociej misce. Zapewne wiesz już, co rozwiąże Twój problem – podkładka pod miski dla kota, którą umyjesz w zmywarce lub po prostu opłuczesz pod kranem!