Smycze dla psa

Liczba produktów: 220

W ofercie naszego sklepu dostępnych jest wiele modeli smyczy, dostosowanych do potrzeb zarówno psa, jak i właściciela. W szczególności smycz powinna być dopasowana do wielkości i temperamentu czworonoga. Dla właściciela ważne jest posiadanie bezpiecznej smyczy, która jest wygodna w użytkowaniu i zapewnia optymalny kontakt z psim przyjacielem. 

Wybór odpowiedniej smyczy to nie lada wyzwanie. Wszystko zależy od rodzaju Waszej aktywności. Dlatego wielu właścicieli psów używa kilku smyczy na różne okazje i do różnych celów. Smycz dla psa regulowana zdecydowanie przyda się do nauki chodzenia przy nodze. Smycz automatyczna pozwala zwiększyć swobodę pupila. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz swój typ spośród wielu wzorów i kolorów!

Prezentowane przez nas tanie smycze dla psa są niezwykle solidne. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów skórzanych, taśm polipropylenowych czy wytrzymałych linek. Nie brakuje wśród nich także smyczy z elementami odblaskowymi. Oferujemy zarówno smycze dla szczeniaków, jak i dorosłych osobników. 

Jaka smycz dla dużego psa?

Smycz dla dużych ras powinna być solidna i odporna na zerwanie. Odpowiednim modelem będzie smycz dla psa regulowana, automatyczna, pojedyncza oraz z amortyzatorem. 

Ile kosztuje smycz?

Cena zależna jest od rodzaju smyczy dla psa oraz materiału, z jakiego została wykonana. Z pewnością każdy właściciel czworonoga znajdzie odpowiedni model w atrakcyjnej cenie. Na uwagę zasługuje także oferowana przez nas darmowa dostawa. 

Jaki rodzaj wybrać?

Rodzaj smyczy dla psa zależy od jego temperamentu i rodzaju aktywności. Do nauki chodzenia przy nodze sprawdzi się smycz prosta. Smycz regulowana odpowiednia będzie podczas miejskich wędrówek. Zaopatrz się w smycz z amortyzatorem, jeśli chcesz uprawiać sport ze swoim psim przyjacielem.

Jakie smycze dla psów, które ciągną?

Najlepszym modelem będzie smycz automatyczna oraz z amortyzatorem. Jeśli jednak chcesz nauczyć psa chodzić na „luźnej smyczy”, warto rozważyć smycze krótkie lub przepinane. 

Jaka długość smyczy dla psa?

Standardowa smycz powinna mieć minimum 3 metry długości.