Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 99 zł
Super Benek

SUPER BENEK - Corn cat kukurydziany żwirek dla kota 35l

Nowość
99.99 zł
Ilość
-
+
Za ten produkt otrzymasz 100 pkt
Kod produktu : 5905397022510
Dostępny Dostępny
Szybka wysyłka Szybka wysyłka
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
Dostawa 2-3 dni Dostawa 2-3 dni

SUPER BENEK Corn cat kukurydziany 35l (22,5kg)

Żwirek wykonany w 100% z naturalnego, odnawialnego surowca. Jest biodegradowalny. Posiada naturalny, delikatny zapach kukurydzy. Charakteryzuje się drobnym uziarnieniem i dużą gęstością właściwą co zapewnia wysoką wydajność produktu. Odpowiedni ciężar ziaren jest przyczyną ograniczenia wynoszenia żwirku poza obszar kuwety. Zbrylone grudki żwirku są mocno związane i nie rozsypują się przy wyciąganiu łopatką z kuwety. Innowacyjna technologia zamykania w bryłce nieprzyjemnych zapachów gwarantuje świeżość i skuteczne rozprawienie się z charakterystycznym kocim zapachem moczu. Żwirek Benek Corn jest przyjazny Tobie, Twojemu pupilowi, ale także środowisku!

Zbrylający, całkowicie biodegradowalny żwirek dla kotów. Wyprodukowany z naturalnego surowca roślinnego, bez żadnych dodatków chemicznych. Dzięki wysokiej wydajności, idealnie sprawdzi się w przypadku posiadaczy kilku kotów. Posiada naturalny zapach kukurydzy.

Zastosowna unikalna technologia produktu - zwiększony ciężar granulek - gwarantuje ograniczenie wynoszenia żwirku poza obszar kuwety.

Charakterystyka:

  • 100% naturalny produkt
  • przyjazny dla zwierząt i środowiska
  • bardzo wydajny
  • posiada wysoką wchłanialność
  • skutecznie wiąże zapachy
  • można usuwać go drogą sanitarną
  • nie rani delikatnych poduszek palców zwierząt

Zalecany sposób użytkowania:

Czystą kuwetę napełnić około 5 cm warstwą żwirku i równomiernie rozłożyć. Nieczystości z kuwety oraz zbrylone fragmenty należy codziennie usuwać. W celu zachowania czystości, po około miesiącu użytkowania, całość żwirku zaleca się opróżnić, a kuwetę dokładnie umyć i następnie napełnić ją nowym żwirkiem.

Pokaż więcej