Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 99 zł
Super Benek

SUPER BENEK - Uniwersalny żwirek naturalny dla kota 25L

50.89 zł
waga
Ilość
-
+
Za ten produkt otrzymasz 51 pkt
Dostępny Dostępny
Szybka wysyłka Szybka wysyłka
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
Dostawa 2-3 dni Dostawa 2-3 dni

Żwirek higieniczny dla zwierząt domowych wytwarzany z glinki bentonitowej o regularnych ziarenkach wielkości 2-5 mm

Serię żwirków Super Benek Uniwersalny cechuje duża chłonność zarówno płynów jak i nieprzyjemnych zapachów. Produkt łatwo się zbryla, tworząc bryłki o regularnych kształtach. Żwirek ten charakteryzuje się niską ceną, co czyni go bardziej dostępnym dla wszystkich właścicieli nie tylko kotów, ale też innych zwierząt domowych.

Super Benek Uniwersalny Naturalny został wytworzony w postaci grubych ziaren, dzięki czemu nie jest wynoszony poza kuwetę. Zbryla się tworząc zwarte bryłki, co umożliwia łatwe usuwanie zanieczyszczeń. Cechą charakterystyczną produktu jest brązowy kolor.

CECHY:
Bentonitowy
Zbrylający
Naturalny zapach
Pochłania nieprzyjemne zapachy
Ekonomiczne opakowanie 25L

Bardzo wydajny, zbryla się z jednoczesnym pęcznieniem, co zwiększa znacznie jego wydajność. Pochłania bardzo skutecznie płyny i przykre zapachy. Suchy, lekki, ciepły – sprawia wrażenie jakby był podgrzewany. Zapewnia komfort dla użytkownika oraz opiekuna. Bardzo chłonny, bezpyłowy granulat zbryla się tworząc bryłki o regularnych kształtach. Dzięki tej właściwości nawet przy zawartość żwirku w kuwecie poniżej 6 cm zużyty żwirek nie przykleja się do dna kuwety. Pochłania płyny i nieprzyjemne zapachy, eliminuje grzyby i bakterie. Żwirek ten charakteryzuje się niską ceną, co czyni go bardziej dostępnym dla wszystkich właścicieli zwierząt towarzyszących.

Sposób stosowania:
Do kociej kuwety nasypać warstwę 3-5 cm na całej powierzchni kuwety, a w przypadku innych zwierząt usypać stosowny kopczyk w klatce. Należy wymieniać (usuwać) tylko zużytą (zbryloną) część żwirku, ewentualnie uzupełnić braki. Po gruntownym czyszczeniu kuwety wysypany uprzednio niezbrylony żwirek należy wsypać ponownie do kuwety.

Pokaż więcej