Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 99 zł

Szczotki i grzebienie dla psa

Liczba produktów: 75
  • Pokaż :
  • 30
  • 60
  • 90
  • produktów

Szukasz najlepszego grzebienia dla swojego pupila? Jesteś w dobrym miejscu! W sklepie Hubun znajdziesz odpowiedni grzebień dla psa, który sprosta wymaganiom i potrzebom sierści czworonoga. Sprawdź nasz bogaty asortyment i kup wysokiej jakości grzebień dla swojego psiego przyjaciela!

Regularna pielęgnacja to nie tylko kwestia urody. Czesanie ma również pozytywny wpływ na zdrowie czworonoga i więź między zwierzęciem a opiekunem. Im bardziej dbasz o swojego przyjaciela, tym szczęśliwszy się staje. Niezwykle ważny jest właściwy przyrząd do czesania. Aby nie zranić wrażliwej skóry psa, wiele modeli posiada zaokrąglone ząbki. 

Wybór grzebienia zależy od tego, czy czworonóg ma sierść czy włosy oraz jakiej długości jest jego futro. Przyrządy do czesania dostępne są w różnych wersjach - długie lub krótkie ząbki, różne sposoby ich rozmieszczenia oraz materiał, z którego wykonany został grzebień dla psa. Odkryj pełną ofertę Hubun i wybierz odpowiedni produkt dla swojego pupila!

Właściwy grzebień dla psa – prawidłowa pielęgnacja

Czesanie jest niezbędnym elementem pielęgnacji sierści i skóry czworonoga. Pozwala skutecznie usunąć brud, pasożyty i martwy naskórek. Zapobiega filcowaniu się sierści i powstawaniu stanów zapalnych. Czesanie jest również inwestycją w zdrowie psa, ponieważ stymuluje krążenie krwi i metabolizm. 

W ofercie sklepu Hubun znajdziesz zarówno grzebienie o rzadkich ząbkach, które polecane są dla ras z włosami, jak i przyrządy do czesania z gęsto rozmieszczonymi ząbkami przeznaczone do czesania psów z krótką sierścią. Dla czworonogów długowłosych idealnym rozwiązaniem jest grzebień o dwóch rodzajach ząbków (rzadko i gęsto rozmieszczonych). Akcesoria do pielęgnacji sierści są także pomocne w pozbywaniu się pcheł, wszy i kurzu. Skutecznie usuną jaja pasożytów.

Zapoznaj się z naszą ofertę i sprawdź szeroki wybór grzebieni dla psów! Oferujemy najwyższej jakości produkty renomowanych producentów, które zapewnią całkowite bezpieczeństwo wrażliwej skóry Twojego psiego przyjaciela oraz zadbają o piękne i lśniące futro czworonoga.