Dostawa od 4,99 zł przy zakupach powyżej 75 zł lub darmowa dostawa FedEx powyżej 249 pln ❤️

Transportówki dla małych ssaków

Liczba produktów: 4

Wybierz transporter dla królika i innego małego ssaka

Jesteś opiekunem chomika, świnki morskiej, królika bądź szczura? Podczas kompletowania wyposażenia dla swojego małego pupila nie zapomnij o transporterze. To akcesorium ułatwi Ci zdecydowanie podróżowanie ze zwierzęciem.

Na co zwrócić uwagę, wybierając transporter dla gryzonia?

Przeglądając ofertę transporterów dla małych ssaków, należy wziąć pod uwagę przede wszystkim rozmiar tego akcesorium. Mimo że zarówno królik, jak i chomik są gryzoniami, znacznie różnią się wielkością. W przypadku wyboru transporterów dla chomików czy myszek wystarczające będą modele o wymiarach 13 × 18 × 12 [cm]. Transporter dla królika czy szynszyla można natomiast wybierać, biorąc pod uwagę rozmiar lub też maksymalne obciążenie. Sprawdzą się modele zarówno do 4 kg, 26 × 25 × 39 [cm], jak i do 6 kg o wymiarach 32 × 31 × 48 [cm].

Transporter dla gryzonia – bezpieczeństwo i wygoda

Transporter dla chomika czy innego gryzonia powinien mieć otwarcie od góry lub z boku, aby z łatwością umieścić w nim pupila. Wybierając model, należy zwrócić uwagę na wielkość i rozmieszczenie otworów wentylacyjnych. Bezpieczny transporter to taki, który ma liczne i duże otwory zapewniające stały dostęp świeżego powietrza, ale i możliwość obserwowania, co dzieje się wokół. Ważne, aby transportery dla gryzoni miały wysoką kuwetę. Bez obaw o rozsypanie będzie ją można napełnić trocinami i zapewnić zwierzęciu komfortowe warunki podróży. Przy zakupie trzeba też zwrócić uwagę na obecność rączki, która wpływa na wygodę przenoszenia transportera. Niewątpliwym atutem będą również zaczepy do pasów samochodowych, które zagwarantują bezpieczną jazdę.