Dostawa od 4,99 zł przy zakupach powyżej 75 zł lub darmowa dostawa FedEx powyżej 249 pln ❤️

Trixie

Liczba produktów: 794

Trixie to marka znana wielu miłośnikom domowych zwierząt. Jej historia sięga 1974 roku. Od tego czasu prężnie rozwija się w wielu europejskich krajach, także w Polsce. W jej ofercie znajdują się przydatne akcesoria spacerowe i do pielęgnacji zwierząt, zabawki, a także różnego rodzaju przysmaki oraz suplementy diety.

Akcesoria dla dużych i małych zwierząt

Produkty marki Trixie to przede wszystkim szeroki wybór różnego rodzaju akcesoriów ułatwiających pielęgnację zwierząt i opiekę nad nimi. Wśród nich znajdziesz m.in. miski i legowiska dla psów i kotów, a także dla gryzoni. Trixie to też wyposażenia klatek dla ptaków czy akwariów. Obok produktów przydatnych w domu, takich jak kosmetyki, szczotki do wyczesywania, akcesoria do pielęgnacji zębów czy maty chłodzące Trixie oferuje także szeroki wybór akcesoriów spacerowych, np. szelki i smycze nie tylko dla psów, ale też dla kotów czy królików.

Przysmaki i zabawki dla twojego pupila

Jeżeli pracujesz ze swoim pupilem, wiesz jak ważne są odpowiednio dobrane smaczki treningowe. W ofercie Trixie znajdziesz różnego rodzaju przysmaki, które doskonale sprawdzą się, jako nagroda, ale i przekąska na wyciszenie. Możesz też skorzystać z zabawek na przysmaki, jak np. wąż Trixie, do którego włożysz drobne smaczki lub pasty smakowe oraz pasztety w tubkach. Obok tego rodzaju zabawek, wśród propozycji tej marki znajdziesz również różnego rodzaju szarpaki, piłeczki dla psów, a także wędki dla kotów czy kołowrotki dla mniejszych gryzoni.