Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 99 zł

WIO-MAR - Sianko jaśkowe ziołowe mega paka 1kg

19.39 zł
Ilość
-
+
Za ten produkt otrzymasz 19 pkt
Dostępny Dostępny
Szybka wysyłka Szybka wysyłka
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
Dostawa 2-3 dni Dostawa 2-3 dni

Siano powinno być nieodłącznym elementem diety królików i wielu gatunków gryzoni. Zwierzęta te powinny mieć do niego dostęp przez całą dobę. 

Siano wpływa korzystnie na organizm zwierzaka, dzięki czemu jest w jak najlepszej kondycji. Jest bogate w duże ilości błonnika, który jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego. Przeżuwanie siana pozwala utrzymać zwierzętom odpowiednią długość zębów poprzez ich ścieranie.
Najwyższej jakości, starannie selekcjonowane siano!
Siano pozyskane z naturalnych łąk znajdujących się na obszarze NATURA 2000 z dodatkiem suszonych ziół. Bez jakichkolwiek dodatków chemicznych mogących zaszkodzić Twojemu pupilowi.  Sianko jest starannie i szczelnie zamknięte, co sprawia, że wilgoć nie ma do niego dostępu.
Sianko wzbogacone starannie dobranymi ziołami!
Dodatek ziół stanowi urozmaicenie jadłospisu pupila, co poprawia jego samopoczucie i zbliża go do naturalnych warunków. Zioła zawarte w składzie Jaśkowego sianka to między innymi mniszek lekarski, nagietek, babka czy brzoza. Zioła przyciągną Twojego pupila swoimi kolorami i smakowitym aromatem, natomiast ich właściwości prozdrowotne i lecznicze sprawią, że zwierzak będzie się cieszył doskonałą kondycją przez długi czas!

Siano jako wyściółka!  
Siano można również stosować jako wyściółkę dla zwierząt. Trzeba jednak częściej ją wymieniać. W zanieczyszczonym moczem sianie rozwijają się bakterie, które mają bardzo zły wpływ na organizm zwierzęcia. Dlatego zalecamy stosowanie siana jako ściółka jedynie dla zwierząt nauczonych korzystania z kuwety.

Czym cechuje się siano Jaśkowe?
    • Pozyskane z naturalnych łąk z dodatkiem ziół
    • Bez dodatków chemicznych
    • Duża ilość błonnika wpływającego na prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego
    • Wspiera ścieranie siekaczy, które rosną przez całe życie
    • Może posłużyć jako wyściółka

Pokaż więcej