Dostawa od 4,99 zł przy zakupach powyżej 75 zł lub darmowa dostawa FedEx powyżej 249 pln ❤️

Woreczki na psie odchody – biodegradowalne, z łopatką, zapachowe

Liczba produktów: 28
Torebki na psie odchody to obowiązkowy ekwipunek podczas spaceru z czworonogiem. Sprzątanie po swoim psie powinno być odruchem wynikającym ze społecznej świadomości oraz odpowiedzialności. Odchody są źródłem zarazków i ich pozostawianie może mieć szczególnie niebezpieczne konsekwencje, gdy będą się one znajdowały w miejscach takich jak place zabaw czy parki. Po psie trzeba sprzątać w każdym miejscu, także w czasie spaceru w lesie. Woreczki na psie kupy to świetne rozwiązanie, które znacznie ułatwia sprzątanie w czasie spaceru.

Korzyści sprzątania po własnym psie

Używając woreczków na odchody i sprzątając po psie, mamy również możliwość obserwacji jego stanu zdrowia. Monitorując stan psich kup, jesteśmy w stanie ocenić, czy nie znajduje się w nich krew, pasożyty i czy zwierzę nie ma biegunek. To bardzo ważne informacje, dzięki którym można bardzo szybko reagować na wszelkiego rodzaju nieprawidłowości.

Rodzaje woreczków na psie odchody

Biodegradowalne worki na odchody psa to nieco droższe, ale bardzo ekologiczne rozwiązanie. Tak samo jak w przypadku worków papierowych i kompostowalnych. Bardzo przydatnym akcesorium są plastikowe pojemniki na woreczki na psie odchody, które można przymocować do smyczy np. za pomocą specjalnego regulowanego gumowego paska. Często mają też odblaski, co podnosi ich użyteczność w czasie nocnych spacerów i zwiększa bezpieczeństwo. Można też kupić je wraz z łopatką do zbierania odchodów.

Gdzie wyrzucać woreczki z psimi kupami?

Zużyte woreczki na psie odchody najlepiej wyrzucać do przeznaczonych do tego pojemników, których jest sporo, zwłaszcza w większych miastach. Jeżeli nie mamy możliwości zutylizowania psiej kupy w ten sposób, możemy wyrzucić woreczek do pojemnika na odpady zmieszane lub zwykłego ulicznego kosza.