Dostawa od 4,99 zł przy zakupach powyżej 75 zł lub darmowa dostawa FedEx powyżej 249 pln ❤️

Piłki i inne zabawki do rzucania dla psa

Zabawa to jedna z podstawowych psich potrzeb. Jedną z ulubionych zabaw czworonogów jest łapanie rzucanych zabawek. Na rynku znajdziesz niezwykle szeroki wybór piłek, dysków czy frisbee dla psa. Zdecyduj się już dziś i zapewnij swojemu pupilowi godziny dobrej zabawy.

Zabawki do rzucania dla psa – co wybrać?

Oferta zabawek do rzucania dla psa jest bardzo bogata. Można dostać chociażby różnej wielkości piłki dla czworonogów. Nie ma w tym nic dziwnego, powinny być one bowiem dostosowane do wielkości zwierzęcia. Popularne są ponadto modele na sznurku, które zapewniają psu dodatkową atrakcję w postaci szarpania, ale też piłki ażurowe. Te drugie można wypełnić ulubionymi smakołykami pupila. Popularnością cieszą się także piłki gumowe, które nierzadko mają wbudowaną piszczałkę, zachęcającą do aktywności.

Ringo dla psa

Popularną zabawką do rzucania jest frisbee, czyli płaski dysk. Dostępne są modele w różnych średnicach. Z uwagi na dużą popularność tej zabawki opracowane zostały nawet specjalne kategorie psich dyscyplin sportowych z frisbee. Do aportowania wykorzystane mogą być również drewniane hantelki oraz ringo (gumowa obręcz). To drugie rozwiązanie jest lepsze dla psów o delikatnych zębach i dziąsłach.

Dla miłośników aportowania

Z myślą o miłośnikach aportowania powstała specjalna rzutka do piłek dla psa. To ciekawe i wygodne rozwiązanie, jeśli Twój pies uwielbia aportować lub potrzebuje znacznie więcej aktywności. Wyrzutnie są w zestawie z piłką. Rzutka ma długą rączkę i wyprofilowane gniazdo, które trzyma piłkę, co pozwala na daleki rzut bez większego wysiłku.