Dostawa od 4,99 zł przy zakupach powyżej 75 zł lub darmowa dostawa FedEx powyżej 249 pln ❤️

Zdrowie psa

Liczba produktów: 35

Suplementy diety dla psa – jakie są rodzaje?

Kiedy dieta nie jest w stanie zapewnić pupilowi odpowiedniej ilości składników odżywczych, koniecznych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu i zdrowego wyglądu, postaw na suplementy diety dla psa. W sprzedaży znajdziesz preparaty na sierść i futro, kości i stawy, nerki czy żołądek.

Suplementy diety na stawy dla psa

Stawy i kości to struktury w ciele psa wymagające szczególnej ochrony. Dostępne preparaty pomagają utrzymać je w zdrowiu. A to za sprawą dwóch kluczowych składników odżywczych, jakimi są glukozamina i chondroityna. To podstawowe składniki mazi i chrząstki stawowej, które wpływają na prawidłową budowę i funkcjonowanie stawów.

Suplementy diety dla psa na sierść

Na rynku znajduje się szeroka oferta preparatów na sierść i futro. Dostępne są one w formie tabletek, sprayów, przysmaków, a nawet specjalnej karmy. Te suplementy diety wskazane są zwłaszcza dla czworonogów ze skłonnością do stanów zapalnych skóry, ze skórą przesuszoną, nadmierne się łuszczącą, matową, ze wzmożonym wypadaniem sierści.

Suplementacja psa – zęby, oczy i uszy

Mając na względzie zdrowie jamy ustnej psa, wśród ofert znajdziesz szeroki wybór przekąsek oczyszczających zęby, szczoteczek i past do zębów, a także żeli i sprayów do higieny jamy ustnej w wielu atrakcyjnych dla czworonoga smakach. Nie brakuje również produktów pomocnych w dbaniu o oczy i uszu psiaka – płatków i płynów do przemywania, dzięki którym z łatwością usuniesz zanieczyszczenia.

Witaminy dla psa

Witaminy dla psa zapewnią ogólne wzmocnienie organizmu lub wsparcie w konkretnych dolegliwościach. Dostępne są m.in. witaminy na stres z olejem CBD, preparaty na sierść z nienasyconymi kwasami tłuszczowymi omega-3 i omega-6, na stawy, trawienie i wiele innych.

Suplementy diety dla psa – nerki i żołądek

Wiele suplementów dla psa wspiera pracę nerek i żołądka. Te preparaty polecane są w zaburzeniach metabolizmu, w kamicy, w zapaleniu układu moczowego czy po antybiotykoterapii, która zaburzyła mikroflorę jelitową.