Karma

Filtruj według

Waga

Waga

  • 0kg - 0,5kg

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 59,00 zł

Producenci

Producenci

Rozmiar opakowania

Rozmiar opakowania

Smak

Smak

Faza życia

Faza życia

Wielkość pupila

Wielkość pupila

Dostępność

Dostępność

Karma

Aktywne filtry

BEAPHAR - Care+ szczur 700g

CARE+ Rat to wyjątkowa smaczna, doskonale zbilansowana, ekstrudowana karma klasy Super Premium dla szczurów.

27,39 zł Cena

VERSELE-LAGA - Nature szczur 700g

Versele Laga Rat Nature to doskonałe rozwiązanie w żywieniu domowych gryzoni. Ta kompletna karma dla szczura jest...

17,70 zł Cena

VERSELE-LAGA - Nature szczur 2,3kg

Versele Laga Rat Nature to doskonałe rozwiązanie w żywieniu domowych gryzoni. Ta kompletna karma dla szczura jest...

54,90 zł Cena

VITAPOL- Pokarm dla szczura 500g

Mieszanka pełnowartościowa dla szczurów, odpowiednio zbilansowana, w której skład wchodzą podstawowe składniki...

5,39 zł Cena

VITAPOL - Granulat gryzoń 1kg

Pokarm uzupełniający dla gryzoni oraz królików, stanowiący cenne źródło wysokowartościowego białka roślinnego.

7,49 zł Cena

Szczury są sprytnymi, inteligentnymi i ciekawskimi zwierzętami. Są bardzo aktywne i lubią się bawić oraz eksplorować otoczenie. Te urocze gryzonie potrzebują zbilansowanej diety, która zapewni im niezbędną energię i ważne składniki odżywcze. Odpowiednia karma dla szczura zadba o prawidłowy rozwój zwierzaka i jego dobre samopoczucie. Oferujemy duży wybór wysokiej jakości karm dla szczurów. Odkryj nasz wyjątkowy asortyment i postaw na zdrowie swojego przyjaciela!

Jaką karmę wybrać?

Hodowla gryzoni jest coraz bardziej popularne. Szczury są chętnie wybieranymi zwierzętami, ponieważ szybko nawiązują więź ze swoimi właścicielami. Zwierzętom należy zapewnić wystarczającą ilość ruchu oraz przestrzeni niezwykle istotne jest prawidłowe odżywianie. Pokarm dla szczura musi zawierać wszystkie ważne składniki odżywcze i witaminy, które są niezbędne do zdrowego i szczęśliwego życia. 

Szczury domowe mają wrażliwy układ pokarmowy. W przeciwieństwie do wielu gryzoni szczury potrzebują pożywienia nie tylko opartego na składnikach roślinnych, ale również zawierającego białka zwierzęce. W Hubun znajdziesz wysokiej jakości pokarm dla szczura, wyprodukowany przez  renomowanych producentów takich jak: Versele-Laga, Natural-Vit, Beaphar czy Vitakraft. Duży wybór z pewnością pozwoli Ci dopasować odpowiednią karmę, która trafi w gust Twojego pupila!

Zadbaj o zdrowe i szczęśliwe życie szczura z Hubun!

Szczury, ze względu na dużą aktywność fizyczną, potrzebują węglowodanów, dlatego ziarno powinno stanowić podstawę żywienia. Bardzo ważne są także składniki uzupełniające dietę, np.: suszone owoce i warzywa oraz zioła i kwiaty, rośliny strączkowe, nasiona i orzechy. 

Sklep zoologiczny Hubun oferuje specjalnie opracowane mieszanki, które łączą kilka składników. Dzięki temu posiłek jest zbilansowany. Szczury i myszy potrzebują także siana oraz odpowiedniego nawodnienia. Wystarczającą ilość wody zapewnią dostępne w naszym sklepie wygodne poidełka. 

Nie czekaj, już dzisiaj zamów wysokiej jakości karmę dla szczura w Hubun i spraw, by Twój pupil był zdrowy i szczęśliwy!

Pokaż więcej