Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 99 zł

Zabawki i drapaki

(85 produktów)
  • Pokaż :
  • 30
  • 60
  • 90
  • produktów

Drapieżna natura kota wiąże się z wieloma instynktami, które wykształcił w sobie ten zwierzak przez lata ewolucji. Często koty muszą w jakiś sposób zaspokajać instynkty i wykorzystywać nadmiar swojej energii. Jeśli Twój pupil nie lubi biegać na zewnątrz lub nie ma takiej możliwości, to dobrze byłoby wyposażyć się w odpowiednie zabawki dla kotów.

Koty to kapryśnie zwierzaki, z tego względu przygotowaliśmy dla Ciebie bardzo szeroką ofertę zabawek. Na pewno znajdziesz tu coś, co zainteresuje nawet najwybredniejszego domowego drapieżnika. Sprawdź, jaką zabawkę wybrałby Twój kot!

Szeroki wybór zabawek dla Twojego pupila!

Zabawki dla kota pomagają mu się prawidłowo rozwijać fizycznie oraz umysłowo. Tak jak większość przedmiotów przeznaczonych dla kotów, również zabawki dla kota powinny być dopasowane pod rozmiar i charakter zwierzęcia. 

Dla małych kociąt warto wybrać lekkie zabawki, które młody zwierzak z łatwością chwyta i podrzuci. W tej sytuacji dobrze spiszą się na przykład małe pluszowe myszki. Dosyć uniwersalną zabawką jest też tak zwana wędka. To lubiana przez większość kotów pluszowa zabawka na sznurku, zakończona kolorowym pluszakiem. Mnogość kolorów i elementów zabawki aktywizuje w zwierzaku zmysł łowcy i zachęca go do aktywnej zabawy.

Jeśli Twojego pupila niełatwo nakłonić do zabawy, to warto postawić na zabawki dla kotów wypełnione kocimiętką. Zapach rośliny natychmiast nakłoni do aktywności nawet najbardziej leniwego kociaka. 

Ciekawym wyborem są również interaktywne zabawki dla kotów, które potrafią zająć kota na długi czas. Tego typu edukacyjne gry wymagają umieszczenia we wnętrzu zabawki smakołyku. Zwierzak zachęcony nagrodą poświęci dużo czasu, aby rozwikłać zagadkę i dostać się do ulubionego przysmaku. Dodatkową zaletą tego typu zabawki jest walor edukacyjny, który rozwija mózg kota.

Zdarza się też, że Twój pupil musi pozostać w domu bez żadnego domownika. W tej sytuacji spiszą się masujące zabawki dla kotów , które, choć na chwilę są w stanie zastąpić dotyk troskliwego właściciela. 

Przejrzyj ofertę wysokiej jakości zabawek dla kota przeznaczonych dla kotów i spraw swojemu zwierzakowi odrobinę przyjemności. Pamiętaj, że regularne zabawy z pupilem nie tylko zacieśniają Wasze więzi, ale również pomagają dbać o prawidłowy rozwój kota! Wykonane z wysokiej jakości materiałów, popularne rodzaje różnych zabawek super uprzyjemnią zabawę właścicieli z kotami, budując trwałą więź.