Dostawa od 4,99 zł przy zakupach powyżej 75 zł lub darmowa dostawa FedEx powyżej 249 pln ❤️

Zabawki i drapaki

Liczba produktów: 72

Zabawki i drapaki

Zabawki i drapaki dla kota

Koty to zwierzęta energiczne, zabawowe, ale też lubiące odpoczywać biernie i obserwować, co dzieje się wokół. Na rynku znajdziesz duży wybór zabawek i drapaków dla kota.

Popularne zabawki dla kotów

Każdy kot, bez względu na wiek, powinien mieć zapewnioną możliwość zabawy. Ma ona bowiem duży wpływ na zdrowie psychiczne i fizyczne zwierzęcia. W zależności od możliwości i upodobań Twojego pupila na rynku jest kilka kategorii zabawek dla kotów. Bez wątpienia najbardziej popularną są wędki. Który z kotów nie spróbuje złapać skaczących na końcu wędki myszki, piórka czy sznureczka?

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się też zabawki interaktywne dla kotów. To różnego rodzaju gry i zabawki, które na wiele godzin zajmą Twojego pupila. Wiele spośród nich opiera swoje działanie o ukryty we wnętrzu smakołyk, który zachęca kota do zabawy. Do kategorii tej zaliczane są kultowe myszki (na baterie i nakręcane), które obudzą w kocie instynkt łowczy.

Zabawki dla każdego mruczka

Dużą grupę zabawek dla kota stanowią piłki. Zwierzę zaciekawią zwłaszcza te automatycznie poruszające się, wydające dźwięki czy świecące. Niewątpliwym hitem są tunele, dostępne w różnych rozmiarach, z bocznymi odgałęzieniami, szeleszczącym wnętrzem, który pobudza zwierzę. Nie tylko aktywizuje, ale i wspomaga ścieranie jego pazurków.

Dla kociąt doskonałą propozycją będą pluszaki. Są miękkie i lekkie, dzięki czemu zwierzę z łatwością je chwyci i podrzuci. A co zrobić, kiedy kot nie lubi się bawić? Z pomocą przychodzą zabawki dla kotów wypełnione kocimiętką. Zapach rośliny nakłoni do aktywności nawet najbardziej leniwe zwierzę

Kociak może mieć również ochotę na gonitwę za myszką wykonaną z sizalowego materiału. Może być to także piłeczka, do której jest przyczepiony sznurek. Takie proste zabawki mogą zapewnić Twojemu pupilowi wiele radości.

Drapaki dla małych i dużych kotów

Akcesorium, które z pewnością przypadnie do gustu każdemu kotu, to drapak. Łączy on wiele funkcji. Po pierwsze pozwala na zabawę. Są modele wyposażone w różne zwisające z nich piórka, ptaszki czy piłki. Po drugie daje możliwość drapania i ścierania pazurów. Po trzecie drapaki mają czasem półki z legowiskiem, a nawet domkiem, co daje możliwość odpoczynku po zabawie. Wybierać możesz ponadto spośród modeli stojących na nóżce, do zawieszenia na ścianie oraz w formie stojaka.

Ciekawym pomysłem może być również kartonowy wysoki drapak dla kota. Jest on wykonany ze stabilnej tekstry, dzięki czemu pupil będzie mógł porozciągać na nim swoje mięśnie oraz oczywiście uregulować pazury. Inną opcją są maty do drapania. Będą z niej zadowolone szczególnie te koty, które lubią drapać w poziomie. Dla tych, które preferują pion, dobrym wyborem może być solidny słupek do drapania dla kota.

Domki dla kotów

Jeśli szukasz kreatywnego legowiska dla kota, to w naszym sklepie znajdziesz wytrzymałe domki dla tych futrzaków. Są one wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu zapewniają odpowiednią stabilność. Takie miejsce stanowi dla kota jego bezpieczną przystań, w której może odpocząć z dala od ciekawskich oczu. Jest to także schronienie w momencie, gdy w domostwie dużo się dzieje, a zwierzak chciałby uniknąć dodatkowych bodźców. Z czasem domek jest przesiąknięty jego zapachem, dzięki czemu kot czuje się w nim coraz bardziej komfortowo.

 W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór zabawek i akcesoriów, dzięki czemu z pewnością uda Ci się wybrać coś dla swojego pupila!