Dostawa od 4,99 zł przy zakupach powyżej 75 zł lub darmowa dostawa FedEx powyżej 249 pln ❤️

Szukasz zabawki, która urozmaici czas kotu, a przy okazji odwróci jego uwagę od mebli i roślin? Pomyśl o pluszakach! Oryginalny design myszek z pewnością przyciągnie uwagę mruczka, a przy okazji wciągnie do zabawy jego opiekuna. To idealne zabawki na długie, jesienne i zimowe wieczory. Pluszak przypadnie do gustu zarówno kociakom, jak i dorosłym osobnikom czy seniorom.

Pluszowe myszki – idealny prezent dla kota

Kolorowe myszki zostały wykonane z naturalnych, trwałych materiałów, dzięki czemu zapewniają kotu wiele godzin rozrywki. Zabawki zachęcają mruczka do polowania, jednocześnie odwracają jego uwagę od mebli, kabli i roślin. Pogoń za gryzoniem rozładuje pokłady energii i zaspokoi naturalne instynkty. Dzięki temu Twój kot nie będzie miał ochoty na podgryzanie rąk i nóg domowników.

Szukasz prezentu świątecznego dla mruczka?

Możesz dla niego wybrać zestaw pluszaków, składający się z myszki i wiewiórki w czapkach mikołajowych. Zabawki zachwycają starannym wykonaniem, dzięki czemu umilą zimowy czas kotu. Pluszaki wypełnione są kocimiętką i szeleszczącą folią, dlatego nie oprze się im żaden kot.

Pluszaki – sposób na zaspokojenie instynktu myśliwego

Zastanawiasz się, jak zaspokoić instynkt łowcy u swojego ulubieńca? Podaruj mu pluszową myszkę, która dostarcza nowych bodźców. W ten sposób nie tylko urozmaicisz czas kotu, lecz także poprawisz z nim relacje. Pamiętaj, żeby regularnie sprawdzać, czy zabawka nie uległa uszkodzeniu.

Myszka z kocimiętką – zabawka, którą pokocha Twój mruczek

Zastanawiasz się, jaka zabawka spodoba się Twojemu pupilowi? Myszką z kocimiętką nie pogardzi żaden mruczek. Może ona błyskawicznie zamienić rozleniwionego kota w prawdziwego myśliwego. Gonitwa za myszą sprawi mu mnóstwo radości, jednocześnie pomoże mu wyostrzyć zmysły.

Zabawka została uszyta z szarego, miękkiego materiału, do złudzenia przypominającego naturalną sierść. Myszka jest lekka i mała, co ułatwia przenoszenie, gryzienie i podrzucanie. Kocimiętka mocno pobudza zwierzę, a efekt utrzymuje się przez 15 minut. Po zabawie kot poczuje się zrelaksowany i szczęśliwy, dzięki czemu spokojnie zaśnie.