Przysmaki dla psa

Liczba produktów: 154

Przysmaki dla Twojego psa

Jedzenie jest silną motywacją dla każdego psa. To nieodłączny element w nauce nie tylko różnorakich sztuczek, ale również przy codziennym wychowaniu pupila. Smakołyki dla psów pomagają wzmocnić więź zwierzaka z właścicielem i wesprzeć zdrowie pupila. Co więcej, mogą stanowić uzupełnienie składników odżywczych oraz powodować redukcję kamienia nazębnego. 

Przed Tobą duży wybór smaczków i przekąsek wysokiej jakości. Wspomogą Cię one w codziennym wychowaniu psa oraz zadbaniu o stan jego zębów i dziąseł. Sprawdź nasz sklep z przysmakami dla psa i wybierz przekąskę, która przez żołądek trafi do serca Twojego pupila!

Jakie przysmaki dla psa wybrać?

Wybór przekąski dla psa powinien być podyktowany tym, co chcesz przez nie osiągnąć. Główną zasadą, jaką powinieneś się kierować przy zakupie przekąsek, jest prosty i naturalny skład oraz walory smakowe.

Psie przysmaki można podzielić na dwie grupy. Jedne pełnią formę zabawki i drobnej nagrody dla psa. To na przykład naturalne mięsne przekąski, które zajmą go na dłuższy czas. Pies po prostu skupi się na żuciu i gryzieniu przysmaku. To dobry wybór, kiedy pupil lubi gryźć wszystko, co napotka. Dzięki temu pies może nauczyć się, że znacznie bardziej opłaca mu się poczekać na coś smakowitego, niż zabrać się za Twoją nową parę butów.

W naszym sklepie Hubun znajdziesz tanie przysmaki dla psa w formie małych kostek i patyczków, które owinięte są aromatycznym mięsem. Zapach drobiowego fileta na pewno zmotywuje pupila do rozgryzania i bawienia się przysmakiem przez dłuższy czas. Tego typu smaczki dla psów pozwalają doskonale usunąć płytkę nazębną, która gdy nie jest czyszczona, może mieć fatalny wpływ na ogólne zdrowie zwierzaka.

Drugą grupą przysmaków są te, przeznaczone do treningu psa podczas zabawy oraz nauki sztuczek. To o wiele mniejsze przysmaki dla psów. Sprzedawane są w formie ciasteczek i kawałków mięsa o różnych kształtach i w wielu smakach.

Jakie smakołyki dla psa do tresury?

Podczas tresury psa lepiej wybrać drobne smakołyki. Dobrze też, gdyby nie miały dużej zawartości zbóż.  Zbożowe ciastka bardzo szybko napełnią żołądek Twojego pupila, który gdy tylko naje się do syta, traci zainteresowanie i motywację do dalszego treningu.

Wybierz smakołyki, które łatwo pokruszyć lub pokroić, a także zaspokoją potrzebę żucia. Niektóre zwierzaki mają tendencję do połykania smakołyku od razu, dlatego warto poszukać takich, które nie będą też zbyt suche.

Dobrym wyborem będą na przykład jagnięce ciasteczka lub przysmaki liofilizowane z dużą zawartością mięsa. Dzięki temu nie są suche, mają intensywny mięsny zapach oraz dobry smak. Pozwoli to zwiększyć motywację Twojego pupila. Tego typu smakołyki zawierają również składniki odżywcze, a poprzez gryzienie mogą dodatkowo usuwać płytkę nazębną. 

Sprawdź naszą ofertę smakołyków dla Twojego pupila i wybierz taki, który zmotywuje go do nauki. W przypadku wątpliwości w doborze odpowiedniej przekąski skontaktuj się z nami, a nasi eksperci pomogą Ci dobrać odpowiedni rodzaj przysmaku!