Dostawa od 4,99 zł przy zakupach powyżej 75 zł lub darmowa dostawa FedEx powyżej 249 pln ❤️

Szczotki i grzebienie dla małych ssaków

Liczba produktów: 1

Małe zwierzęta, takie jak króliki, należy regularnie pielęgnować. Czynności z nią związane będą łatwiejsze, jeśli zaopatrzysz się w odpowiednie akcesoria. Jednym z etapów pielęgnacji jest wyczesywanie sierści. Jest to ważne z tej przyczyny, że w znacznym stopniu ułatwia utrzymanie w dobrej kondycji skóry zwierzęcia.

Szczotka dla królika – wybierz odpowiedni produkt dla swojego pupila

Jeżeli chcesz, aby sierść twojego pupila prezentowała się dobrze i była zdrowa, wybierz odpowiedni produkt, który ułatwi ci wyczesywanie. Podstawowym akcesorium, które warto mieć, jest szczotka. Zwróć uwagę na to, by dobrać ją odpowiednio do wielkości zwierzęcia. Usprawni to znacznie czynności pielęgnacyjne. Oprócz tradycyjnych szczotek czy grzebieni warto też mieć specjalną rękawicę. Ułatwia ona zbieranie włosów, które obumarły. Przy jej pomocy można ponadto wykonywać masaż pupila. Łatwiej jest też zaaplikować produkt myjący w czasie kąpieli.

Zobacz, co jeszcze ułatwi ci wyczesywanie królika

Szczotki i grzebienie dla królików to podstawa w ich codziennej pielęgnacji. Jednak oprócz tych akcesoriów warto mieć także odpowiednio dobrane kosmetyki używane w czasie kąpieli. Wybierając produkty, zwróć uwagę na te, które mają w składzie substancje ułatwiające rozczesywanie i minimalizujące plątanie się sierści. Jest to szczególnie istotne w przypadku zwierząt z dłuższą i gęstą sierścią. Stosując dobre akcesoria i preparaty przeznaczone do pielęgnacji zwierząt, możemy mieć pewność, że sierść naszego pupila będzie zadbana i zdrowa.