Dostawa od 4,99 zł przy zakupach powyżej 75 zł lub darmowa dostawa FedEx powyżej 249 pln ❤️

Większość psów wymaga kąpania co 3–6 miesięcy, jednak niektóre rasy potrzebują częstszych zabiegów pielęgnacyjnych ze względu na specyficzną strukturę sierści. W każdym przypadku potrzebne są odpowiednie akcesoria do kąpieli. W naszym sklepie znajdziesz m.in.: ręczniki, chusteczki do czyszczenia sierści, szczotki z suszarką i patyczki do uszu.

Akcesoria do kąpieli – podstawowa pielęgnacja

Do kąpieli psów potrzebne są nie tylko odpowiednio dobrane kosmetyki, ale także różne akcesoria. Ręcznik dla psa pomoże szybko wysuszyć sierść czworonoga – doskonale wchłania wodę, jest miękki i przyjemny dla psiej skóry, a do tego bardzo szybko schnie. W letnich miesiącach wygodniej kąpać psy na dworze, dlatego świetnym rozwiązaniem jest rozkładany basen. Antypoślizgowe dno sprawia, że kąpiel czworonoga przebiega bezpiecznie, a sam basen zajmuje mało miejsca po złożeniu.

Akcesoria do codziennej pielęgnacji

Do codziennej pielęgnacji można wykorzystać pachnące chusteczki. Delikatnie pielęgnują one sierść i skórę zwierząt, a oprócz tego bardzo ładnie pachną. Pomagają wyczyścić psa bez konieczności częstych kąpieli. Dodatkowo wyciąg z aloesu łagodzi ewentualne podrażnienia. Dostępne są również patyczki do uszu, które pomogą utrzymać psie uszy w czystości. Patyczki mają duże waciki, które dokładnie czyszczą, łatwo wchłaniają wszelkie zabrudzenia i są niezwykle poręczne.

Ręczniki dla psa i co jeszcze? Dodatkowe akcesoria

Do dodatkowych akcesoriów kąpielowych można zaliczyć szczotkę z funkcją suszarki. Po wytarciu sierści ręcznikiem warto dodatkowo ją wysuszyć i jednocześnie wyczesać. Jest to prosty i przyjemny dla czworonoga rytuał pielęgnacyjny, stanowiący doskonałe uzupełnienie regularnego szczotkowania.