Dostawa od 4,99 zł przy zakupach powyżej 75 zł lub darmowa dostawa FedEx powyżej 249 pln ❤️

Wybór odpowiedniej kuwety znacznie ułatwia utrzymanie czystości w domu, gdy ma się kota. Warto dodatkowo wybrać akcesoria, które pozwolą na sprawniejsze jej czyszczenie i utrzymanie porządku wokół niej. Szeroki wybór tego rodzaju produktów pozwoli na dobranie takich, które najlepiej sprawdzą się w twoim domu. Zobacz, na jakie akcesoria do kuwety dla kota warto zwrócić uwagę.

Akcesoria ułatwiające sprzątanie kociej kuwety

Producenci oprócz kuwet proponują także wiele akcesoriów, które ułatwią ci ich sprzątanie. Zobacz m.in. worki, które nie tylko przyspieszają sprzątanie dna kuwety. Ich regularne stosowanie pozwala przedłużyć żywotność kuwety, szczególnie tej wykonanej z tworzywa sztucznego. Polecamy także łopatki do kuwety, które ułatwią usuwanie nieczystości ze żwirku. Dostępne są one w różnych rozmiarach, dzięki czemu dobierzesz taką, która idealnie będzie pasować do rozmiarów kuwety, z jakiej korzysta twój pupil.

Porządek wokół kuwety – to możliwe!

Równie ważne jest utrzymanie porządku wokół kuwety. W tym przypadku sprawdzi się jedna z dostępnych mat pod kuwetę, które stabilizują kuwetę. Dzięki temu nie ślizga się ona po podłożu. Polecamy także podkładki z wykładziny dywanowej dostępne w różnych wzorach i kolorach (np. w kształcie łapki). Mają one antypoślizgowy spód. Dywanowy wierzch ułatwia oczyszczenie kocich łapek ze żwirku, co zmniejsza jego roznoszenie się po pomieszczeniu. Dzięki temu, że podkładki są w różnych rozmiarach, łatwo dobierzesz odpowiednią dla swojego kota. Zobacz też inne akcesoria dla swojego pupila, a także zabawki, które pozwolą mu ćwiczyć różnorodne umiejętności.