Piłki dla psa

Liczba produktów: 49

Aport! Rzucanie kijem było wczoraj - skutecznym urozmaiceniem jest piłka dla psa. W sklepie Hubun dostępne są w wielu kolorach i kształtach, dzięki czemu znajdziesz odpowiedni model dla swojego ulubieńca i zapewnisz mu wspaniałą i rozwijającą rozrywkę. Wysokiej jakości materiały gwarantują trwałość i odporność na uszkodzenia piłki dla psa. Odkryj naszą bogatą ofertę i wybierz idealną piłkę, która zapewni prawidłową dawkę aktywności Twojemu czworonożnemu przyjacielowi.

Czworonogi uwielbiają grać. Piłka dla psa może toczyć się i odbijać, można ją rzucić i kopać, a co najważniejsze: złapać! Zabawka wyzwala nieograniczoną radość. Większość futrzaków będzie miało frajdę z aportowania piłki dla psów. To doskonałe zajęcie dla pupila. Aby psiak był zadowolony ze swojej nowej zabawki, musisz wiedzieć jaką piłkę wybrać. 

Mała rzecz – wielka radość!

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór piłek. Różne wzory, kolory i rozmiary gwarantują idealne dopasowanie dla Twojego pupila. Koniecznie zwróć uwagę na odpowiedni rozmiar piłki dla psa. W celu zapewnienia bezpieczeństwa i zadowolenia czworonoga zabawka powinna być idealnie dopasowana do wielkości pyska. 

Bardzo ważny jest także materiał, z którego powstała piłka dla psa. Musi być solidny i odporny na ugryzienia. Nie może odkształcać się i tracić swojego kształtu.

Ciekawą propozycją są również piłki dla psów, w których możesz umieścić smakołyk dla pupila. Ten rodzaj aktywności zapewnia długi czas świetnej zabawy. 

Sprawdź asortyment naszego sklepu i wybierz najlepszą piłkę dla swojego przyjaciela!

Jaka piłka dla psa

Wbrew powszechnemu przekonaniu średnica piłki dla psa nie musi być dopasowana do wysokości zwierzęcia, ale do rozmiaru pyska. Piłka dla psa nie może być zbyt duża, ponieważ Twój pupil nie będzie mógł jej chwycić. Zbyt małe piłki mogą natomiast zostać połknięte i stanowić zagrożenie dla zdrowia. W opisie produktu znajdziesz informację o średnicy piłki dla psa oraz zaleceń dotyczących rozmiaru pupila. Przyjmuje się, że około 7-centymetrowe piłki są przeznaczone dla ras typu mops, średnica 9 cm sprawdzi się w przypadku labradorów i bokserów.