Dostawa od 4,99 zł przy zakupach powyżej 75 zł lub darmowa dostawa FedEx powyżej 249 pln ❤️

Piłki dla psa

Liczba produktów: 50

Piłki dla psa

Piłki dla psa, czyli świetna zabawa z czworonogiem

Aport! Jeśli Tobie i Twojemu pupilowi znudziła się już zabawa z rzucaniem patyka, to miłym urozmaiceniem będzie piłeczka dla psa. W sklepie Hubun dostępne są w wielu kolorach i kształtach, dzięki czemu znajdziesz odpowiedni model dla swojego ulubieńca i zapewnisz mu wspaniałą i rozwijającą rozrywkę. Wysokiej jakości materiały gwarantują trwałość i odporność na uszkodzenia piłki dla psów. Odkryj naszą bogatą ofertę i wybierz odpowiednią piłkę, która zapewni prawidłową dawkę aktywności Twojemu czworonożnemu przyjacielowi.

Futrzaki uwielbiają zabawę. Interaktywna piłka dla psa może się toczyć i odbijać, można nią rzucać i kopać, a co najważniejsze: złapać! Zabawka wyzwala nieograniczoną radość. Większość zwierzaków będzie miała frajdę z aportowania. To zajęcie dla pupila. Aby psiak był zadowolony ze swojej nowej zabawki, musisz wiedzieć jaką piłkę wybrać. 

Mała zabawka – wielka radość!

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór piłek. Różne wzory, kolory i rozmiary gwarantują dopasowanie dla Twojego pupila. Koniecznie zwróć uwagę na odpowiedni rozmiar zabawki. W celu zapewnienia bezpieczeństwa i zadowolenia czworonoga zabawka powinna być dopasowana do wielkości pyska. Dla jednego psiaka odpowiednia będzie piłka tenisowa, inny będzie czerpać radość z piłki na sznurku. Duża piłka dla psa to dobra propozycja na przykład przy okazji zabaw w specjalnych kąpieliskach dla czworonogów.

Bardzo ważny jest także materiał, z którego powstała piłka dla psa. Musi być solidny i odporny na ugryzienia. Nie może tracić swojego kształtu. Z tego powodu guma jest jednym z bezpieczniejszych materiałów.

Ciekawą propozycją są również piłki dla psów, w których możesz umieścić smakołyk dla pupila. Ten rodzaj aktywności zapewnia długi czas świetnej zabawy. W dodatku przysmak stanowi dla zwierzaka cenną nagrodę. W tej roli dobrze sprawdzają się piłki interaktywne, które mogą być alternatywą dla konga.

Sprawdź asortyment naszego sklepu i wybierz odpowiednią piłkę dla swojego przyjaciela!

Jaka piłka dla psa? Rugby a może okrągła?

Wbrew powszechnemu przekonaniu średnica piłki dla psa nie musi być dopasowana do wysokości zwierzęcia, ale do rozmiaru pyska. Piłka dla psa nie może być zbyt duża, ponieważ Twój pupil nie będzie mógł jej chwycić. Zbyt małe piłki mogą natomiast zostać połknięte i stanowić zagrożenie dla zdrowia. W opisie produktu znajdziesz informację o średnicy piłki dla psa oraz zaleceń dotyczących rozmiaru pupila. Przyjmuje się, że około 7-centymetrowe piłki są przeznaczone dla ras typu mops, średnica 9 cm sprawdzi się w przypadku labradorów i bokserów. 

Dużo radości może przynieść piłka dla psa z kolcami. Z kolei gumowe, świecące modele to dobra okazja do zabawy po zmroku. Szczenię czy nie, każdy psiak lubi od czasu do czasu coś gryźć. Dużo frajdy może sprawić również uciekająca piłka dla psa. Zawsze jest to dobry pretekst do wspólnej zabawy! 

W naszym sklepie znajdziesz uniwersalne zabawki dla psów. Wszystkie oferowane przez nas piłki to wytrzymałe zabawki. Mogą być one źródłem radości dla psów małych, a także potężnie zbudowanych psiaków.