Obroże dla psów

Liczba produktów: 137

Obroża to nieodłączny element psiej garderoby. W ofercie naszego sklepu znajdziesz ładne obroże dla psów, które z powodzeniem sprawdzą się dla każdej rasy, wieku i rozmiaru czworonoga. Wybrany model musi idealnie współgrać z Twoim pupilem. 

Poza aspektem praktycznym, kolorowe obroże dla psów spełniają jeszcze jedną istotną funkcję - są swoistą biżuterią. Ten rodzaj ozdoby pozwoli pieskowi wyróżnić się w tłumie i nadać mu indywidualnego charakteru. Ładne obroże dla psów znajdują się w naszej ofercie, wybierz tą odpowiednią i nadaj niebanalnego stylu swojemu pupilowi. 

Komfort i bezpieczeństwo

Odpowiednio dobrana obroża to gwarancja wygodnego użytkowania. Nasz sklep z obrożami dla psów wyróżnia dbałość o wysoką jakość sprzedawanych produktów. Obroże dla szczeniaków i dorosłych osobników są więc niesamowicie solidne i wykonane z najlepszych materiałów. 

Obroże dla psów mogą być wyprodukowane ze skóry, nylonu oraz stali chromowanej. Odpowiedni wybór zależy od cech czworonoga i Waszych potrzeb. W naszej ofercie znajdziesz także ładne obroże dla psów z elementami odblaskowymi. To doskonały sposób na zapewnienie bezpieczeństwa na spacerze. 

Szelki czy obroża?

Szelki sprawdzą się w przypadku psów dynamicznych, ras miniaturowych oraz buldogów i mopsów. 

Jaka obroża na kleszcze?

Najlepsze obroże dla psa przeciw ektopasożytom powinny efektywnie działać nawet przez 7-8 miesięcy. Koniecznie zwróć także uwagę, dla jakiej wielkości psów są przeznaczone. Obroże dla małego psa będą zawierały znacznie mniejsze stężenie substancji czynnych w porównaniu do obroży dla większych ras.

Jaka obroża dla psa?

Zbyt szeroka obroża dla psa może samowolnie zjeżdżać z pupila. Za wąski rozmiar może wbijać się w szyję. 

Szelki czy obroża dla szczeniaka?

Odpowiednio dobrane szelki typu guard idealnie sprawdzą się w przypadku szczeniąt. 

Jak dobrać obrożę dla psa?

Wymiary obroży muszą pasować do Twojego czworonożnego przyjaciela. W tym celu zalecamy zmierzenie obwodu szyi psa i dopasowanie odpowiedniego modelu pod względem wymiaru.