Dostawa od 4,99 zł przy zakupach powyżej 75 zł lub darmowa dostawa FedEx powyżej 249 pln ❤️

Obroże dla psów

Liczba produktów: 118

Obroże dla psów

Komfort i bezpieczeństwo podczas spacerów

Obroża to obok smyczy nieodłączne akcesorium psiej garderoby. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz ładne obroże dla psów, które z powodzeniem sprawdzą się dla każdej rasy, wieku i rozmiaru czworonoga. Wybrany model musi współgrać z Twoim pupilem. 

Poza aspektem praktycznym kolorowe obroże dla psów spełniają jeszcze jedną istotną funkcję – są swoistą biżuterią. Ten rodzaj ozdoby pozwoli zwierzakowi wyróżnić się w tłumie i nadać mu indywidualnego charakteru. W naszym sklepie znajdziesz wymarzony model obroży dla Twojego psiaka. Ciekawy, stylowy i komfortowy design, sprawiają, że możemy zaproponować Ci szeroki wybór tych akcesoriów.

Odpowiednio dobrana obroża to gwarancja wygodnego użytkowania. Nasz sklep z obrożami dla psów wyróżnia dbałość o wysoką jakość sprzedawanych produktów. Obroże dla dużych psów i szczeniaków są więc solidne i wykonane z dobrych materiałów. 

Obroża dla psów może być wyprodukowana ze skóry, nylonu oraz stali chromowanej. Odpowiedni wybór zależy od cech czworonoga i jego potrzeb. W naszej ofercie znajdziesz także ładne obroże dla psów z elementami odblaskowymi, które zapewniają lepszą widoczność pupila. To sposób na większe bezpieczeństwo podczas spaceru, gdy zapadnie zmrok. 

Jeśli Twój pies często zrywa się ze smyczy, to dobrym wyborem będą obroże półzaciskowe lub martingale. Ich konstrukcja sprawia, że Twój pupil nie wyswobodzi się z niej tak łatwo. Mimo wszystko nadal są one wygodne i komfortowe.

Szelki czy obroża, co wybrać na spacer dla Twojego psa?

Szelki sprawdzą się w przypadku psów dynamicznych, ras miniaturowych oraz buldogów i mopsów. Nie powodują dyskomfortu, a do tego charakteryzują się dużą wytrzymałością, ponieważ są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Ich komfort noszenia sprawia, że pies może czerpać radość z każdego spaceru.

Podobny efekt może osiągnąć obroża dopasowana do wielkości psa. Zbyt mała obróżka będzie go uciskać, a pupil może chcieć ją za wszelką cenę ściągnąć. Z kolei zbyt wielki model łatwo zsunie się z szyi futrzaka.

Jaką wybrać obrożę dla psów na kleszcze?

Obroże dla psa przeciw ektopasożytom powinny efektywnie działać nawet przez 7-8 miesięcy. Koniecznie zwróć także uwagę, dla jakiej wielkości czworonogów są przeznaczone. Obroża dla szczeniaka będzie zawierała znacznie mniejsze stężenie substancji czynnych w porównaniu do obroży dla dużego psa.

Praktyczna obroża dla psa, czyli jaka?

Zbyt szeroka obroża dla psa może samowolnie zjeżdżać z pupila. Za wąski rozmiar może wbijać się w szyję. Aby wybrać odpowiedni model, należy zmierzyć obwód szyi zwierzaka. Aby pies czuł się komfortowo, szerokość obroży powinna obejmować mniej więcej dwa kręgi szyjne czworonoga.

Istotne są również dodatkowe funkcje obroży, które wpłyną na bezpieczeństwo po zmroku. Ekskluzywne obroże dostępne w różnych wzorach i kolorach nie tylko dobrze się prezentują, ale również zapewniają dobrą widoczność.

Sprawdź naszą ofertę i spraw radość swojemu psu! Wysokiej jakości obroże sprawią, że Twój pupil będzie czuć się komfortowo i bezpiecznie podczas waszych wspólnych spacerów.