Dostawa od 4,99 zł przy zakupach powyżej 75 zł lub darmowa dostawa FedEx powyżej 249 pln ❤️

Tunele dla kota

Liczba produktów: 5

Tunele dla kota

Sposób na nudę, czyli tunele dla kota

W życiu kota nie ma nic gorszego, niż nuda. Zdrowy i szczęśliwy kot wymaga zagwarantowania mu odpowiedniej ilości ciekawej rozrywki. Opiekunowie nie zawsze mają wystarczająco dużo czasu, aby dostarczyć swoim pupilom codziennej porcji atrakcji. Problemem są też okresy, w których domowników nie ma w domu. W tym czasie kot bez możliwości korzystania z odpowiednich zabawek prawdopodobnie ograniczy swoją aktywność, co negatywnie wpłynie na jego kondycję. Ciekawym sposobem na dostarczenie kotu rozrywki na przestrzeni całego dnia jest szeroki wybór dostępnych w naszej ofercie tuneli dla kotów.

Oryginalna zabawka dla kota – tunel 

Koty są zwierzętami bardzo aktywnymi. Behawioryści podkreślają, że dla utrzymania ich odpowiedniej kondycji zdrowotnej konieczne jest zapewnienie odpowiedniej ilości aktywności oraz zadbanie o zagwarantowanie nowych bodźców. W warunkach domowych trudno jest zapewnić zróżnicowaną i jednocześnie bezpieczną rozrywkę. Zabawką, która spełni te wymagania, jest tunel dla kota.

Zabawy dla kota w tunelu odróżniają się od typowych kocich rozrywek wielością możliwych konfiguracji. Tunel można położyć na podłodze w domu oraz w ogrodzie. Możliwe są wielokrotne zmiany miejsc, co eliminuje nudę. W tunelu kot może z powodzeniem bawić się samodzielnie. Pomocne bywa również wykorzystanie innych zabawek. Ulubioną rozrywką kotów jest polowanie oraz drapanie. Do tunelu można więc dorzucić piłkę albo w zabawie wykorzystać wędkę dla kota. Ciekawym dodatkiem będzie także drapak.

Długi tunel dla kota – idealna kryjówka

Tunel jest zabawką wielofunkcyjną. Może on także pełnić funkcję kociej kryjówki i schronienia. Zwierzak może się w nim chować i spędzać długie godziny na odpoczynku. Wnętrze tunelu jest ciemne i przytulne, a koty lubią takie ustronne przestrzenie. Jest to zabudowany i osłonięty z każdej strony azyl dla zwierzaka, który daje poczucie bezpieczeństwa. W tunelu kot będzie mógł więc spokojnie wypoczywać bez kontaktu z człowiekiem. 

Długi tunel dla kota może stać się także wygodnym legowiskiem dla pupila. Jeżeli chcesz zapewnić swojemu kotu maksimum komfortu, to możesz zdecydować się na pluszowy tunel. Tunel wykonany z pluszu jest miękki i przyjemny w dotyku, a do tego też odporny na kocie pazurki. Pamiętaj także o tym, aby ustawić tunel w odpowiednim miejscu w domu. Wybierz miejsce ustronne, takie jak kąt w cichym pokoju. Koty lubią spokój i ciszę, dlatego pomieszczenia przechodnie takie jak korytarz raczej nie będą trafionym wyborem. 

Tunele dla kotów dostosowane do indywidualnych potrzeb

Ciekawym wyborem dla aktywnych mruczków może być także szeleszczący tunel dla kota. Szelest materiału to dodatkowy bodziec dla kotów domowych, które nie mają możliwości wychodzenia na zewnątrz. Dźwięki pobudzają zmysły pupila i zapewniają mu wiele rozrywki. Taki tunel jest też antypoślizgowy – będzie więc idealny do zabawy dla każdego kota. Tunel do zabaw można z łatwością złożyć i rozłożyć, dzięki zajmuje niewiele miejsca i jest łatwy w przechowywaniu.

Jeśli zastanawiasz się, czy tunel będzie odpowiedni dla Twojego kota, zapoznaj się z naszą szeroką ofertą. Zabawki dostępne są w różnych rozmiarach i wariantach. Dzięki temu tunel sprawdzi się zarówno dla kociąt, jak i przedstawicieli dużych ras. Wybierać można spośród różnych długości i kształtów. Wszystkie tunele dla kotów wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu są niezwykle trwałe, a także zapewniają pełne bezpieczeństwo w czasie zabawy.