Dostawa od 4,99 zł przy zakupach powyżej 75 zł lub darmowa dostawa FedEx powyżej 249 pln ❤️

Grooming i uroda kota

Liczba produktów: 52

Codzienna pielęgnacja pupila to jeden z podstawowych obowiązków osób, które decydują się na zwierzaka. Dużym ułatwieniem będą odpowiednio dobrane kosmetyki oraz akcesoria. Zobacz, co przyda się tobie i twojemu kotu każdego dnia.

Pielęgnacja kota – zadbaj o jego sierść

Sierść kotów wymaga regularnego wyczesywania. Jest to szczególnie ważne w przypadku ras kotów długowłosych (np. perskich) czy o bardzo gęstej sierści (np. brytyjskich). W celu ułatwienia sobie codziennego wyczesywania wybierz jedną z dostępnych szczotek. Znajdziesz produkty dostosowane zarówno do rodzaju kociej sierści, jak i wielkości twojego kota. Zobacz m.in. propozycje w rozmiarze S, które sprawdzą się dla kociąt i mniejszych dorosłych zwierząt. Dla większych pupili polecamy szczotki w rozmiarach M i L. A jeżeli naprawdę chcesz sobie ułatwić pracę przy czesaniu pupila, zwróć uwagę na szczotkę samoczyszczącą. Uzupełnieniem pomocnym w pielęgnacji kociej sierści mogą być takie produkty jak krople, spraye i chusteczki.

Pielęgnacja kocich pazurów – zobacz, jakie akcesoria warto mieć w domu

Równie ważna jest pielęgnacja kocich pazurów. Jednym z polecanych produktów, które usprawnią tę czynność, są dostępne w wielu rozmiarach obcinaczki do pazurów. Dzięki temu łatwo wybierzesz takie, które będą najlepiej sprawdzać się u twojego kota. Ciekawą propozycją może okazać się również pilnik elektryczny do pazurów. A jeśli chcesz zminimalizować ryzyko tego, że twój koci przyjaciel będzie drapał przypadkowe rzeczy, zdecyduj się na spray przeciw drapaniu dla kotów. Możesz go rozpylić np. na meblach tapicerowanych lub dywanach.