Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 99 zł

Szampony na pchły i kleszcze dla psa

Liczba produktów: 1

Szampon dla psa przeciw pchłom i kleszczom – jakie są rodzaje?

Pchły i kleszcze to pasożyty, z jakimi psi opiekunowie podejmują stałą walkę. Wśród produktów pomocnych w usuwaniu tych niebezpiecznych dla zdrowia organizmów znajdują się specjalne szampony. Sprawdź, jakie produkty są dostępne w sprzedaży.

Szampony przeciw pchłom i kleszczom dla psa

Zastanawiasz się, jak ochronić swojego czworonoga przed szkodliwymi dla zdrowia kleszczami i pchłami? Poza powszechnie stosowanymi w tym celu obrożami i sprayami możesz sięgnąć po specjalne szampony przeciw pchłom i kleszczom dla psa. Produkty te usuwają mechanicznie znajdujące się w otoczeniu wspomniane rodzaje pasożytów bytujących w psiej sierści. Chronią również przed ich ewentualną kolejną inwazją. Szampony na pchły i kleszcze dla psów wykazują też działanie myjące i pielęgnacyjne, zapewniając tym samym piękny i świeży wygląd psiej sierści.

Szampon dla psów na pchły – jak go stosować?

Szampony dla psów na pchły są skuteczne, a jednocześnie bardzo proste w użyciu. Wystarczy zmoczyć wodą sierść czworonoga i nanieść na nią niewielką ilość preparatu. Pamiętaj, aby zwrócić uwagę, czy dany produkt wymaga rozcieńczenia. Wmasuj szampon w sierść czworonoga tak, aby powstała piana, po czym dokładnie spłucz ją wodą. Szampony dla psów na pchły działają bardzo szybko, bo już po upływie kilku minut.