Karma i przysmaki dla psa

Liczba produktów: 941

W jakim wieku jest Twój pies? Jak bardzo jest aktywny? Czy cierpi na jakąś chorobę? Te wszystkie aspekty są niezwykle ważne przy wyborze odpowiedniej karmy dla Twojego czworonoga. Sprawdź różnorodne karmy i smakołyki dla psów i wybierz te idealnie dopasowane do potrzeb Twojego psa.

Przysmaki dla psa

W przysmaki po prostu trzeba się zaopatrzyć. Są szczególnie przydatne w procesie uczenia psa. Dobrze mieć je ze sobą na spacerze, aby nagradzać pożądane zachowania pupila. W tej roli znakomicie sprawdzą się przysmaki w formie kostek, ciastek, paluszków, patyczków (sticksów) i blistrów.

Wśród psich smakołyków dosyć popularne są gryzaki naturalne, np. noski wieprzowe, nogi baranie, penisy wołowe, kości prasowane, skrzydła z gęsi i uszy wieprzowe. Ich zaletą jest brak substancji konserwujących. Dzięki nim psiak realizuje naturalną potrzebę żucia, czyści zęby i wzmacnia dziąsła. Wśród przysmaków naturalnych na szczególną uwagę zasługuje ten z fragmentów wołowego żołądka - żwacza. Dzięki niemu zostaje przywrócona właściwa mikroflora jelitowa pupila. W taki smakołyk powinni się zaopatrzyć właściciele psów, które mają problemy trawienne oraz tendencje do zjadania rzeczy niejadalnych.

Karma dla psa mokra czy karma dla psa sucha?

Odpowiedź na to pytanie brzmi: to zależy. Sposób żywienia pupila powinien być dostosowany do jego wieku, aktywności oraz stanu zdrowia. Odpowiednie zbilansowanie psiego jadłospisu nie jest proste i najlepiej konsultować te kwestie z weterynarzem lub psim dietetykiem. W naszym sklepie znajduje się szeroka gama zarówno karm suchych (w tym karm pełnoporcjowych z suszonego mięsa), miękkich tzw. tackowych, jak i mokrych. Dokonując wyboru, można kierować się rodzajem składników, kalorycznością oraz wieloma innymi parametrami.

Karma dla psa alergika i inne karmy specjalne Psy, które mają alergie i/lub cierpią na schorzenia przewlekłe oraz różnego rodzaju choroby czy nietolerancje pokarmowe muszą być karmione w specjalny sposób. Bardzo ważne jest, aby żywienie pupila było dostosowane do jego kondycji zdrowotnej.

Karma dla psa junior oraz karma dla psa seniora, karmy funkcjonalne np. dla zdrowej sierści i skóry, karmy dla psów ras olbrzymich o wadze powyżej 45 kg, karmy dla szczeniąt wspomagające zdrowy wzrost, karmy dla psów o wrażliwym układzie pokarmowym, karmy wspomagające higienę jamy ustnej, układu odpornościowego, kondycję a nawet karmy antystresowe - to zaledwie początek długiej listy karm, które można kupić w naszym sklepie.