Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 99 zł

Akcesoria do karmienia dla psa

Liczba produktów: 113

Akcesoria do karmienia dla psa – sprawdź, co warto kupić!

Miska jest podstawowym akcesorium do karmienia dla każdego psa. Nie tylko ułatwia karmienie, lecz także przedłuża świeżość przechowywanego jedzenia. Możesz do niej dobrać dozownik do wody, stojak regulowany, pojemnik na suchą karmę czy podkładkę.

Jak wybrać miskę dla czworonoga?

Warto zainwestować w eleganckie i trwałe miski dla psa. Praktyczne naczynia mają antypoślizgowy, gumowy spód, dzięki czemu zapewniają czworonogowi komfort podczas picia wody lub spożywania posiłku. Można je łatwo wyczyścić, dlatego nie będą się na nich gromadzić bakterie. Przykuwają uwagę niebanalnym designem. Na rynku dostępne są zarówno tradycyjne miski, jak i wersje podróżne. Jeśli wybierasz się z psem na wakacje, zdecyduj się na silikonową lub poliestrową miseczkę. Jest wyjątkowo funkcjonalna. Pamiętaj jednak, że niektóre psy po kontakcie z tworzywem sztucznym mogą reagować alergicznym obrzękiem fafli, czyli górnych warg. U takich czworonogów najlepiej sprawdzą się miski metalowe. Jeśli natomiast Twój pupil je łapczywie, spróbuj go tego oduczyć. Dla psich łakomczuchów dobrze sprawdzi się taca lub miska wymuszająca wolne jedzenie. Wspomniane produkty zapobiegają pałaszowaniu zbyt dużych kawałków posiłku, a tym samym minimalizują ryzyko dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Pies nie połyka jedzenia, dzięki czemu nie ma później wzdęć ani kolki.

Jakie akcesoria do karmienia dla psa kupić?

Aby zapewnić psu większy komfort podczas picia wody i spożywania karmy, zainwestuj w praktyczny stojak. Takie rozwiązanie sprawdzi się szczególnie w przypadku dużych psów i seniorów. Stawiając miski na odpowiedniej wysokości, można zminimalizować ryzyko zachłyśnięcia się. Warto również zdecydować się na kupno estetycznej podkładki, która pozwala utrzymać obszar karmienia w czystości. Ciekawym rozwiązaniem są szczelnie zamykane pojemniki, które chronią karmę przed zanieczyszczeniem i kurzem. Właściciele hodowli mogą skorzystać też z butelek do karmienia szczeniąt. Warto zastanowić się ponadto nad zakupem torebek na przysmaki, butelek z miską, silikonowych pokrywek na puszki, fontann wodnych, a także automatycznych karmideł i poideł.