Wybierz automat na wodę i karmę dla psa

Liczba produktów: 5
Często nie ma Cię w domu i obawiasz się, że Twój pies zje na raz całą porcję karmy, którą mu przygotowałeś? Rozwiązaniem są dozowniki na karmę dla psa, które podadzą mu określoną ilość jedzenia o zaplanowanej porze. Na rynku są też dozowniki do wody dla psa. Dzięki tym akcesoriom żywienie pupila będzie znacznie prostsze.

Dozowniki na karmę dla psa – czemu warto je mieć?

Podajnik karmy dla psa to niezwykle praktyczne urządzenie. Jest doskonałym rozwiązaniem dla psów łakomczuchów, które jedzą za dużo karmy. Docenią je zwłaszcza zapracowani właściciele czworonogów, którzy muszą zostawić ich samych na kilka godzin. Dozownik na karmę dla psa zapewni zwierzęciu świeży posiłek o określonej porze. Zapobiega wietrzeniu karmy i zanieczyszczeniu jej przez muchy. Akcesorium ma ponadto wbudowany zegar, dzięki któremu określa się dokładny czas posiłku. Wówczas pokrywa automatu na żywność otwiera się, umożliwiając tym samym psu posilenie się lub wysypuje się z urządzenia odmierzona ilość karmy.

Na co zwrócić uwagę, wybierając dozownik na karmę dla psa?

Wybierając dozownik na karmę dla psa, zwróć uwagę na to, czy ma gumowe nóżki, aby nie ślizgał się po podłodze. Dodatkowo warto sprawdzić, czy można podawać w nim różne rodzaje karmy i czy jest łatwy w czyszczeniu. Przeglądając dostępne modele, możesz dopasować akcesorium kolorystycznie do gadżetów dla psa, które już posiadasz. Zastanów się również nad pojemnością (rozmiar automatu na karmę jest uzależniony od wielkości pupila) oraz nad dodatkowymi funkcjami, np. możliwością odtwarzania nagrania głosowego, aby zwrócić uwagę zwierzęcia.

Jaki dozownik na wodę dla psa wybrać?

W sprzedaży znajdziesz również dozowniki na wodę dla psa. Akcesoria te zapewnią Twojemu pupilowi stały dostęp do świeżej wody. Niektóre modele mają ponadto funkcję chłodzenia wody. Mogą podawać ją w różny sposób (z bąbelkami lub strumień). Są też takie, które wzbogacają ją o tlen. Inne wyposażone są w filtr aktywny z węgla drzewnego, który wpływa pozytywnie na jakość wody.