Dostawa od 4,99 zł przy zakupach powyżej 75 zł lub darmowa dostawa FedEx powyżej 249 pln ❤️

Karma dla chomika

Liczba produktów: 106

Karma dla chomika

Karma dla chomika – na co zwrócić uwagę?

Jaka powinna być odpowiednia karma dla chomika? Smaczna, zdrowa i bogata w niezbędne składniki odżywcze. W ofercie Hubun posiadamy karmy dla chomika od znanych marek zajmujących się produkcją pasz dla gryzoni. Właściwe jedzenie dla chomika zapewni Twojemu pupilowi witalność i dobre samopoczucie. Zadbaj o zdrowie swojego przyjaciela i zamów zbilansowany gotowy pokarm dla chomika, który obfituje w minerały i witaminy.

Chomiki należą do jednych z najpopularniejszych zwierząt domowych. Są niezwykle towarzyskie i najlepiej czują się w grupie. Zachwycają swoim uroczym wyglądem i są bardzo mądrymi zwierzątkami. Aby maleństwo zachowało zdrowie i prawidłowo się rozwijało, ważne jest odpowiednie karmienie i zbilansowana dieta. W Hubun znajdziesz wysokiej jakości karmę dla chomików dopasowaną do konkretnej fazy życia gryzonia. Zawartość niezbędnych składników odżywczych zapewni Twojemu futrzanemu przyjacielowi energię i doskonałe zdrowie. Już dzisiaj odkryj wyjątkową ofertę jedzenia dla chomika dostosowanego do potrzeb żywieniowych gryzonia – pełne suszonych warzyw i owoców. 

Różnorodna i zbilansowana dieta, czyli odpowiedni pokarm dla chomika

Chomiki są zwierzętami wszystkożernymi, lecz podstawowym składnikiem zdrowej diety jest siano. Powinno ono stanowić co najmniej 70% codziennego pożywienia. Aby zapewnić odpowiednią ilość ważnych i potrzebnych składników odżywczych, niezbędne są także twarde warzywa i gałązki drzew owocowych. Połowa dziennej diety chomika powinna składać się z produktów bogatych w błonnik surowy. Gryzonie te powinny mieć stały dostęp do pożywienia i świeżej wody w celu podtrzymania aktywności jelit. Idealna karma dla chomika powinna zatem składać się z siana, suszonych ziół, włókna, warzyw i owoców. W jej składzie mogą być pestki dyni, mącznik, suszone warzywa i zboża jak pszenica, owies czy proso. Właśnie takie produkty znajdziesz w sklepie Hubun! Sprawdź dostępne opcje i wybierz najlepszą karmę dla swojego chomika karłowatego!

W sklepie zoologicznym Hubun znajdziesz bogaty wybór karm dla gryzoni i innych małych zwierząt. Oferujemy wysokiej jakości naturalne sianko, słonecznik, mieszanki ziołowe i warzywne, karmę w formie granulatu i chrupek oraz kolby warzywne. Mnogość różnorodnych składników odżywczych jest gwarancją zdrowia i dobrego samopoczucia zwierzątka. Duży wybór rodzajów i smaków gwarantuje, że z powodzeniem wybierzesz idealnie dopasowaną karmę dla swojego futrzanego pupila.

Jedzenie dla chomika powinno być synonimem najwyższej jakości

Karma dla chomików dba o to, by gryzoń cieszył się dobrym zdrowiem oraz bierze udział w elementarnym procesie ścierania zębów. Jest to niezwykle istotne, ponieważ zęby chomika nieustannie rosną. Ścieranie skutecznie zapobiega uszkodzeniu dziąseł i języka, również w przypadku innych gryzoni, takich jak świnki morskie. Pełnowartościowy pokarm dla chomika ma więc decydujący wpływ na witalność i dobre samopoczucie chomika syryjskiego czy chomików miniaturowych. 

Sklep internetowy Hubun powstał z miłości do zwierząt. Zależy nam na ich zdrowiu i zadowoleniu, dlatego wszystkie produkty z naszej oferty pochodzą ze sprawdzonych źródeł. Przykładamy szczególną uwagę do wysokiej jakości oraz zdrowego składu z odpowiednią ilością niezbędnych witamin i minerałów. Specjalne filtry pomogą Ci w wyborze prawidłowego produktu. Sprawdź naszą ofertę i wybierz karmy dla chomika pełne wysokiej jakości zbóż i nasion.