Dostawa od 4,99 zł przy zakupach powyżej 75 zł lub darmowa dostawa FedEx powyżej 249 pln ❤️

Każdy właściciel suczki doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ciężko jest utrzymać odpowiednią higienę podczas cieczki. Jeśli chcesz uniknąć trudnych do usunięcia zabrudzeń i zadbać o komfort swojego pupila w tym czasie, koniecznie zaopatrz go w majtki dla psa.  

Jest to produkt nie tylko praktyczny, ale również estetyczny. Rozmaite wzory i kroje tego akcesorium, sprawią, że twoja suczka będzie wyróżniać się na spacerach! 

W jakich sytuacjach psie majtki są niezbędne? 

Poza najczęstszym przeznaczeniem psiej bielizny, jakim jest utrzymanie w czystości suczki i domu podczas plamienia, ten produkt z powodzeniem stosowany jest także w wielu innych przypadkach. 

Jednym z nich jest zabezpieczenie świeżej rany po zabiegach operacyjnych, na przykład po kastracji. W takim przypadku majtki dla psa osłaniają obszar narażony na infekcję czy rozerwanie. Ze względu na naturalny instynkt zwierząt, który objawia się lizaniem własnych ran, takie rozwiązanie może okazać się niezwykle pomocne. 

Ten produkt warto zakupić również w przypadku, gdy twój pupil ma problem z trzymaniem moczu. Jest to częsta przypadłość szczególnie u starszych psów. Majtki dla psów mają specjalną kieszonkę na wkładkę higieniczną, która wchłonie nadmiar moczu. Dzięki temu unikniesz mokrych plam w swoim mieszkaniu. 

Pamiętaj, że psie majtki nie są zabezpieczeniem przed stosunkiem. Jeśli nie chcesz dopuścić swojej suczki do prokreacji podczas cieczki, zadbaj o odseparowanie jej od samców. 

Jak wybrać odpowiednie majtki dla psa? 

Przede wszystkim upewnij się, że bielizna, którą zamierzasz kupić dla swojego pupila, jest wykonana z elastycznego i przewiewnego materiału. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór produktów, spełniających te kryteria. 

Jeśli zdecydujesz się na zakup majtek dla psa, które mają być zarówno praktyczne, jak i estetyczne, przemyśl, czy elementy ozdobne (takie jak kokardki czy falbanki) nie będą przeszkadzały twojemu czworonogowi. Estetyczne dodatki mogą powodować otarcia, co sprawi, że pies będzie próbował pozbyć się bielizny. 

Kolejną ważną kwestią jest dobranie odpowiedniego rozmiaru psiej bielizny. Rozmiarówka zazwyczaj jest tworzona na podstawie masy zwierzęcia. To bardzo ważny aspekt – za małe majtki będą powodowały dyskomfort, a zbyt duże mogą spadać z psa i przepuszczać wydzieliny. 

Warto zaznaczyć, że majtki dla samców różnią się od tych dla suczek. Wynika to przede wszystkim z różnic w budowie anatomicznej. Decydując się na zakup tego produktu, zapoznaj się z jego opisem. Z pewnością znajdziesz tam informacje, dla której płci przeznaczone są majtki. 

Równie ważne jest przyzwyczajenie psa do noszenia majtek. Na początku należy zakładać bieliznę zwierzęciu na krótki okres. Za dobre zachowanie podczas czynności nakładania majtek warto nagrodzić pupila smakołykiem. Dzięki temu zniwelujesz stres i wpłyniesz na komfort swojego przyjaciela. 

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą psich majtek w sklepie Hubun. Dla nas najważniejsze jest szczęście Twojego pupila!