Legowisko dla kota

Liczba produktów: 23

Legowiska dla kota to niemal tak samo ważne wyposażenie, jak łóżka dla właściciela kota. Mimo że te czworonogi mogłyby spać właściwie wszędzie, to jednak legowisko stanowi stały kąt i bezpieczne miejsce dla zwierzaka.

Legowisko dla kota daje mu także ciepło chłodnymi wieczorami. W sklepie Hubun znajdziesz pełen asortyment zarówno otwarte legowiska dla kota, jak i miękkich budek dla zwierząt. Sprawdź, które legowisko pokocha Twój pupil.

Jak wybrać legowiska dla kotów?

Kot to wybredny zwierzak. Przed zakupem jakiejkolwiek rzeczy przeznaczonej dla Twojego kota warto przyjrzeć się jego zachowaniom, aby trafić z zakupem. Niektóre pupile lubią leżeć na dywanach lub poduszkach, skąd mogą swobodnie obserwować otoczenie i mieć wszystko pod kontrolą. W tym wypadku dobrym rozwiązaniem okażą się otwarte legowiska dla kotów. 

W naszym asortymencie znajdziesz wiele tego typu legowisk. Sprzedajemy je zarówno w formie klasycznego posłania dla zwierzaka, jak i w postaci maty czy poduszki. Na szczególną uwagę zasługują kanapy BIMBAY. To legowiska z materiału, który nie przepuszcza wody. Dzięki temu, nawet gdy zwierzakowi zdarzy się wpadka, to ciecz nie wsiąknie w posłanie. Co więcej, materiał, z którego wykonano legowisko, wykazuje dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Co oznacza, że wytrzyma nawet drapanie ostrych kocich pazurów.

Bywa jednak, że kot na drzemki wybiera zaciszne miejsca, na przykład wchodzi pod kołdrę, gdzie może się wygrzać i ukryć. Wtedy warto wybrać kryte legowiska dla kota, w formie małych, przytulnych domków. Zamknięte legowisko dla kota z ciepłym wypełnieniem w środku da Twojemu pupilowi poczucie bezpieczeństwa i wygodę. 

Ciekawy kompromis w kwestii legowisk dla kotów stanowią też specjalne śpiwory dla zwierzaków. To posłania, które pupil dostosuje do swoich aktualnych potrzeb. Gdy zechce, może się całkowicie zakopać wewnątrz swojej kryjówki i oddać błogiej drzemce. Może też wygrzebać się spod śpiwora i położyć tak, by móc swobodnie obserwować otoczenie.

Przejrzyj, jakie posiadamy legowiska dla kota i wybierz bezpieczne schronienie dla Twojego kota!